Judyta Turan ma raka. Aktorka "Klanu" prosi o pomoc

Aktorka z "M jak miłość" i "Klanu" potrzebuje pomocy. Dramatyczny …

Polska aktorka, matka dwóch córek potrzebuje pomocy. 36-letnia Judyta Turan zmaga się z rakiem piersi i licznymi przerzutami. Szansą jest dla niej leczenie w Niemczech. To jest jednak kosztowne.

Źródło: naTemat

Aktorka M jak miłość i Klanu walczy z agresywnym rakiem i prosi o …

Judyta Turan, aktorka znana z ról w serialach takich jak M jak miłość, Klan, Barwy szczęścia czy Diagnoza, wyjawiła, że od ponad roku walczy z agresywnym rakiem. Zdecydowała się upublicznośc informację o chorobie, ponieważ potrzebna jest jej pomoc.

Źródło: VIVA!

Dramat aktorki. Gwiazda "Klanu" zbiera pieniądze na walkę z rakiem

Judyta Turan od roku choruje na raka piersi. Sytuacja jest bardzo trudna ponieważ dotychczasowe leczenie nie przynosi efektów. Aktorka, znana przede wszystkim z serialu "Klan" i "Barwy szczęścia" prosi o pomoc internautów. Niezbędne jest kosztowne …

Źródło: fakt.pl

Judyta Turan ma raka. Aktorka "Klanu" prosi o pomoc

Judyta Turan występowała w takich serialach, jak "Klan", "Barwy Szczęścia", "M jak Miłość" czy "Diagnoza". Fani teatru mogą kojarzyć ją również z desek teatralnych. Niedawno całe jej życie wywróciło się do góry nogami – kobieta walczy z chorobą.

Źródło: o2

Gwiazda “M jak miłość” ma raka. Pilnie potrzebuje pomocy na leczenie

Judyta Turan ma 36 lat, jest mamą dwóch wspaniałych córek, a rok temu dowiedziała się, że ma raka piersi. Sytuacja jest bardzo poważna. Aby kobieta mogła wrócić do zdrowia, niezbędna jest kosztowna terapia poza granicami kraju. Pomóc może każdy.

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *