Józef Pawłowski wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem z ceremonii …

Józef Pawłowski wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem z ceremonii ...

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub. Jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia znany m.in. z serialu „Diagnoza”, czy ról w filmach „Miasto 44” i „Jack Strong” oraz wokalistka zespołu Xxanaxx zostali małżeństwem w miniony weekend. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem podczas premiery serialu „Belfer” w 2016 roku. Swój związek trzymają jednak z dala od show-biznesu, a ich wspólne fotografie na Instagramie to prawdziwa rzadkość. Gdy fani ujrzeli zdjęcie ze ślubu Józefa Pawłowskiego i Klaudii Szafrańskiej, byli w niemałym szoku. Wielu z nich nie wiedziało bowiem, że para była zaręczona, a co dopiero że planuje ślub!

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska opublikowali zdjęcia ze swojego ślubu na Instagramie. 

„#dziękujęCiBoże #mążiżona” – napisał pod fotografią aktor. 
„Wieczność zaczyna się właśnie teraz” – wtórowała mu jego żona.

Klaudia Szafrańska w dniu ślubu miała na sobie białą kreację na szerokich ramiączkach z dekoltem w literę V, ozdobioną falbanami. Wokalistka postawiła na klasyczną fryzurę – włosy upięła nisko nad karkiem. Szafrańska swoją karierę zaczynała w 2012 roku, kiedy wzięła udział w programie „X Factor”. W tym samym roku, wraz ze swoim przyjacielem, Michałem Wasilewskim, założyła zespół Xxanaxx, który świetnie radzi sobie na polskim rynku muzycznym. Szafrańskiej i Wasilewskiemu udało się zdobyć Fryderyka 2019 w kategorii „Album roku – elektronika” za krążek „Gradient”.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia Klaudii Szafrańskiej i Józefa Pawłowskiego obejrzycie w GALERII —>


Czytaj więcej…

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub! Pokazali zdjęcia z …

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub. Jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia znany m.in. z serialu "Diagnoza", czy ról w filmach "Miasto 44" i "Jack Strong" oraz wokalistka zespołu Xxanaxx zostali małżeństwem w miniony weekend.

Źródło: Gala.pl

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub! Na Instagramie …

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski po raz pierwszy wspólnie pojawili się we wrześniu 2016 roku, podczas premiery serialu „Belfer”. Para bardzo dba o swoje życie prywatne i sporadycznie pojawiają się wspólnie na czerwonym dywanie. Również ich …

Źródło: RMF FM

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska są już po ślubie! Tajemnicza …

Tajemnicza ceremonia zaskoczyła fanów. Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z planów o ślubie nikomu się nie wygadali. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 25. Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska są po ślubie (East News, …

Źródło: Wirtualna Polska

"Diagnoza". Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub! Od …

Józef Pawłowski, gwiazda takich seriali jak m.in. "Diagnoza" czy "Wojenne dziewczyny", stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek! Sprawdźcie szczegóły!

Źródło: Telemagazyn.pl

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub

On – jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, ona świetna wokalistka zespołu Xanaxx. Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska stanęli na ślubnym kobiercu! Para podzieliła się z fanami zdjęciem z najważniejszego dnia w ich życiu!

Źródło: VIVA!

Józef Pawłowski wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem z ceremonii …

… zagrał też w filmie "Jack Strong", gdzie wcielił się w Waldemara Kuklińskiego. Dla wszystkich dziewczyn, które kochały się w tym amancie polskiego kina, mamy złą wiadomość. W miniony weekend aktor wziął ślub ze swoją ukochaną, Klaudią Szafrańską.

Źródło: Plotek.pl

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub! Na Instagramie …

Klaudia Szafrańska karierę rozpoczęła w 2012 roku, to wtedy wzięła udział w programie TVN "X Factor". W tym samym roku, wraz ze swoim przyjacielem Michałem Wasilewskim, zdecydowała się założyć zespół XXANAXX, w którym oboje grają do dzisiaj.

Źródło: RMF MAXXX

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *