John Bolton wyrzucony. Dlaczego Trump odwołał kluczowego …

Dymisja Boltona to "wyraźny znak porażki amerykańskiej strategii …

Marginalizacja Boltona i jego dymisja to nie przypadek – oświadczył Hesameddin Aszena, doradca irańskiego prezydenta Hasana Rowhaniego. Doradca Białego Domu ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton został zdymisjonowany we wtorek.

Źródło: TVN24

John Bolton wyrzucony. Dlaczego Trump odwołał kluczowego …

Odwołanie Johna Boltona ogłosił we wtorek Donald Trump. "Poinformowałem Johna Boltona, że Biały Dom nie potrzebuje już jego usług. Głęboko nie zgadzałem się z wieloma jego sugestiami. Podobne spostrzeżenia miało wiele osób w mojej administracji" …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Donald Trump zwalnia doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego …

Dodał, że nie zgadzał się z wieloma jego sugestiami; Z kolei John Bolton w rozmowie z dziennikarzami napisał: "Powiedzmy to jasno, zrezygnowałem"; John Bolton był już trzecim doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego za czasów Donalda Trumpa.

Źródło: Onet.pl

John Bolton stracił posadę. Donald Trump zwolnił doradcę ds …

Wewnątrz administracji John Bolton doradzał ostrożność w obliczu forsowanego przez prezydenta Trumpa nagłego zbliżenia z Koreą Północną, a także sprzeciwiał się ogłoszonej w zeszłym roku decyzji prezydenta USA o wycofaniu sił amerykańskich z Syrii.

Źródło: PolskieRadio24.pl

John Bolton zwolniony ze stanowiska

Prezydent USA Donald Trump poinformował we wtorek na Twitterze, że zażądał dymisji od swojego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, a ten ją złożył. Dodał, że "mocno nie zgadzał się" z Boltonem w wielu kwestiach.

Źródło: Defence24

„Nie jest już potrzebny w Białym Domu”. John Bolton odchodzi ze …

Dymisja Boltona to zaskoczenie dla wielu w amerykańskiej administracji – komentują agencje, wskazując, że zaledwie godzinę przed publikacją wpisu na Twitterze Trumpa biuro prasowe Białego Domu zapowiedziało, że Bolton dołączy do sekretarza stanu …

Źródło: TVP Info

John Bolton zwolniony. Donald Trump: "Jego usługi nie są już …

"Wczoraj wieczorem poinformowałem Johna Boltona, że jego usługi nie są już potrzebne w Białym Domu" – napisał na Twitterze Donald Trump. Amerykański dyplomata i prawnik od marca 2018 roku pełnił funkcję doradcy prezydenta USA ds.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *