Joanna zaczarowała wszystkich w TzG. Grabowski aż wstał

Joanna zaczarowała wszystkich w TzG. Grabowski aż wstał

Joanna Mazur oczarowała jurorów „Tańca z Gwiazdami”. Występ niewidomej sportsmenki w popularnym show wzbudził ogromny entuzjazm. Andrzej Grabowski nie miał nastroju do żartów i uszczypliwości – po prostu wstał i bił brawo.

Joanna Mazur wzbudziła zachwyt jurorów w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Niewidoma sportsmenka po raz kolejny doskonale spisała się na parkiecie ze swoim partnerem Janem Klimentem. Wydaje się, że uznanie jurorów jest coraz większe, dlatego znów nagrodzili ją pozytywnymi komentarzami i wysokimi ocenami. 

Jurorzy nie szczędzili ciepłych słów dla niewidomej kobiety, która ma lepsze wyczucie rytmu niż niejeden z rywali. Andrzej Grabowski był pod szczególnym wrażeniem. Popularny Ferdek z Kiepskich, który słynie ze swoich uszczypliwych komentarzy, tym razem zachował całkowitą powagę. Aktor wstał i bił brawo.

Nikt nie spodziewał się takiego show. Jednak Joanna Mazur i jej partner Jan Kliment po raz kolejny udowodnili, że nie należy ich lekceważyć w walce o końcowe trofeum. Iwona Pavlović nie mogła się nadziwić kunsztowi tanecznemu, którym dysponuje niewidoma dziewczyna. Słowa uznania płynęły również od Andrzeja Grabowskiego. Ferdek z Kiepskich tym razem nie żartował, ale wstał i bił brawo.

29-letnia Joanna zna smak zwycięstwa i doskonale wie, na czym polega rywalizacja. Jest przecież utytułowaną biegaczką. W 2017 roku na Mistrzostwach Świata osób niepełnosprawnych wywalczyła aż trzy medale: złoto (na 1500 metrów), srebro (na 800 metrów) oraz brąz (na 400 metrów). W zawodach startuje ze swoim trenerem Michałem Stawickim. W tańcu prowadzi ją Jan Kliment.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie pierwszy raz, kiedy w programie „Taniec z Gwiazdami” bierze udział osoba niepełnosprawna. W poprzednich edycjach na parkiecie można było zobaczyć między innymi Janka Melę czy Iwonę Cichosz. Niepełnosprawni tancerze w niczym nie ustępują swoim rywalom, a niejednokrotnie okazują się od nich dużo lepsi.

Joanna Mazur przed rokiem zdobyła tytuł sportowca roku w kategorii osób niepełnosprawnych w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Tym razem mierzy się między innymi z Agnieszką Radwańską, gwiazdą innej dyscypliny sportu. Joanna nie boi się żadnych wyzwań i z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy widzów Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom

źródło: Polsat na żywo

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Joanna Mazur znów zachwyciła w "Tańcu z gwiazdami"

Choć Joanna Mazur ma znacznie trudniej niż reszta uczestników programu, to na tanecznym parkiecie radzi sobie rewelacyjnie. W ostatnim odcinku show niewidoma lekkoatletka zachwyciła jurorów swoim tańcem, za który wraz z Janem Klimentem otrzymała …

Źródło: Onet.pl

Joanna zaczarowała wszystkich w TzG. Grabowski aż wstał

Joanna Mazur wzbudziła zachwyt jurorów w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Niewidoma sportsmenka po raz kolejny doskonale spisała się na parkiecie ze swoim partnerem Janem Klimentem. Wydaje się, że uznanie jurorów jest coraz większe, …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *