Joanna Jarmołowicz zostanie mamą! Ojcem dziecka jest brat Antka …

Joanna Jarmołowicz zostanie mamą! Ojcem dziecka jest brat Antka ...

Kolejna gwiazda ogłosiła radosną nowinę! Aktorka znana z "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Joanna Jarmołowicz pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem ciążowym na Instagramie. Tym samym podzieliła się z fanami swoim szczęściem i dołączyła do innych gwiazd, które spodziewają się dziecka. A tych w polskim show-biznesie w ostatnim czasie jest naprawdę sporo! Ojcem dziecka Joanny jest jej partner, Janek Królikowski, młodszy brat Antka Królikowskiego

Zobacz także: Antek Królikowski pierwszy raz opowiedział o nowej dziewczynie!

Joanna Jarmołowicz popularność zyskała dzięki roli w serialu TVN, "Na noże". W ostatnim czasie mogliśmy oglądać ją w serialu "M jak miłość", a także w filmie "Planeta Singli". 

Fani Joanny od pewnego czasu pytali ją o krągłości, które zauważali na zdjęciach. Teraz aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Kochani, dostaję mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą.

Taki podpis znalazł się pod zdjęciem aktorki w kwiecistej sukience. Joanna promienieje, co dostrzegli fani. W komentarzach posypały się gratulacje w kierunku przyszłych rodziców.

Przed tobą najpiękniejsza przygoda życia!

Gratulacje Asiu!

Najpiękniejsze zdjęcie dnia!

Dołączamy się do gratulacji dla Asi i Janka i życzymy dużo zdrowia dla mamy i dziecka.

Zobacz także: Kaczorowska o ciąży: "Obawiałam się, że może ucierpieć nasza seksualność" 

Zagłosuj


Wiedziałeś, że Antek Królikowski ma brata?

Liczba głosów:

Już nie możemy się doczekać, jak Joanna i Jan nazwą swoje dziecko! Postawią na oryginalność jak niektóre gwiazdy w show-biznesie?


Czytaj więcej…

Aktorka „M. jak miłość” jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Królikowski

Ojcem dziecka Joanny jest Jan Królikowski, syn aktorskiej pary – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Co ciekawe, Jarmołowicz wcześniej spotykała się z bratem Jana, Antkiem Królikowskim. Jak udało się wtedy dowiedzieć Faktowi, …

Źródło: fakt.pl

Joanna Jarmołowicz zdradziła płeć dziecka. Ojcem dziecka jest brat …

… Antka Królikowskiego, z którym związana była wcześniej. AG 23.05.2019 11:00. Joanna Jarmołowicz jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka w wywiadzie dla "Plejady" opowiedziała, czy spodziewa się syna czy córki. Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski.

Źródło: Plotek.pl

Joanna Jarmałowicz w ciąży! Ojcem jest brat Antka Królikowskiego

Kochani, dostaję mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą – napisała Jarmołowicz na Instagramie. Ojcem dziecka jest brat Antka Królikowskiego – Jan Królikowski. Joanna Jarmowicz grała m.in. w trzech seriach …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Joanna Jarmołowicz zostanie mamą! Ojcem dziecka jest brat Antka …

Gwiazda serialu "M jak miłość" i brat Antka Królikowskiego zostaną rodzicami! Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski spotykają się od ponad roku, ale na początku nie potwierdzali, że są razem. Janek zajmuje się pisaniem tekstów piosenek i komponowaniem …

Źródło: Gala.pl

Joanna Jarmołowicz w ciąży! "Za kilkanaście tygodni zostanę mamą"

Kochani, dostaje mnóstwo pytań czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą – czytamy pod postem aktorki. Ojcem dziecka jest Jan Królikowski, syn aktorskiej pary – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego.

Źródło: o2

Jarmołowicz i Królikowski spodziewają się dziecka

Tak, nawet się z nim pokazywał w TV. Nie, myślałem, że ma tylko siostry. A kim jest Antek Królikowski? Liczba głosów: Już nie możemy się doczekać, jak Joanna i Jan nazwą swoje dziecko! Postawią na oryginalność jak niektóre gwiazdy w show-biznesie?

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *