Jeszcze więcej Lecha w TVP Sport

Lech Poznań: Będzie nowy program o Kolejorzu w TVP Sport

Pokazywanie przez TVP Sport meczów sparingowych Lecha Poznań to nie koniec współpracy telewizji z klubem. Kolejorz doczeka się bowiem własnego programu zatytułowanego Lech TV. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 17 lipca o godzinie 19.20.

Źródło: Głos Wielkopolski

Lekkoatletyka i sporty walki, czyli piątek w TVP Sport [PLAN …

10:15 – Lekkoatletyka, mistrzostwa Europy U23 (Gavle) – 2. dzień, sesja poranna (TVP Sport, TVPSPORT. … W programie podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia, analizy i ciekawostki ze świata sportu oraz zapowiedzi nadchodzących imprez.

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Startuje cykliczny magazyn Lech TV na antenie TVP Sport

W środę, 17 lipca o godzinie 19.20 na antenie TVP Sport rusza magazyn Lech TV. Półgodzinny program przygotowywany przez media klubowe Kolejorza będzie emitowany co tydzień i pokaże codzienne życie klubu z Bułgarskiej – poinformowało biuro …

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

Jeszcze więcej Lecha w TVP Sport

Współpraca KKS Lech Poznań z Telewizją Polską coraz bardziej się rozwija. Niedawno TVP Sport transmitowało dwa towarzyskie mecze Kolejorza z FC Midtjylland i z Vitesse Arnhem, teraz ruszy już na stałe program poświęcony w całości Lechowi Poznań.

Źródło: KKSLECH.com (komunikaty prasowe)

Lech TV będzie transmitowany w TVP Sport

Cieszymy się, że współpraca z TVP Sport układa się coraz lepiej i po wspólnej transmisji sparingów w letnim okresie przygotowawczym, teraz widzowie co tydzień przez blisko 30 minut będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały prosto z Bułgarskiej – mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy i szef mediów klubowych Lecha Poznań. Prowadzącym program Lech TV będzie dziennikarz mediów klubowych – Karol Szumlicz, który co tydzień będzie prezentował przygotowane przez nas materiały. Do współpracy będą …

Źródło: TenPoznan

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *