Jessica Mercedes zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszyscy …

Jessica Mercedes zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszyscy ...

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Jessica Mercedes, pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Kiedy fotoreporterzy robili jej zdjęcia, sukienka spłatała jej figla. Po chwili wszyscy mogli podziwiać jej bieliznę.

Jessica Mercedes jeszcze niedawno bawiła się na festiwalu Coachella. Mimo że od jej powrotu do kraju minęło niewiele czasu, blogerka zdążyła już wziąć udział w kilku warszawskich eventach. M.in. nie zabrakło jej na pokazie kolekcji Macieja Zienia, który miał miejsce w Łazienkach Królewskich.

Tego dnia Jessica postawiła na czarną sukienkę własnej marki Veclaim, która nagle pod wpływem porywistego wiatru zaczęła się unosić. Po chwili oczom wszystkich ukazały się jej białe majtki.

Blogerka porównała swoją wpadkę do kultowej sceny z filmu "Słomiany wdowiec" z udziałem Marilyn Monroe. Udowodniła, że ma do siebie dystans!

Wielkie wejście, czyli mój powrót na salon z klasą w stylu Marilyn Monroe… Najpierw się potknęłam, a później prawie pokazałam majtki. Super, kocham eventy i swoje szczęście. Jeszcze jakąś gafę mam popełnić? – napisała Jessica na Instastories.

Zobaczcie zdjęcia!

EN_01373667_0002

Fotografia: Tricolors/Eastnews

EN_01373645_0252

Fotografia: VIPHOTO/EAST NEWS

Zagłosuj


Jak często wchodzisz na Instagram?

Liczba głosów:


Czytaj więcej…

Jessica Mercedes zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszyscy …

Jessica Mercedes jeszcze niedawno bawiła się na festiwalu Coachella. Mimo że od jej powrotu do kraju minęło niewiele czasu, blogerka zdążyła już wziąć udział w kilku warszawskich eventach. M.in. nie zabrakło jej na pokazie kolekcji Macieja Zienia, który …

Źródło: Radio ChilliZet

Ale wpadka! Jessica Mercedes błysnęła majtkami. I to jak! [ZDJĘCIA]

Taka wpadka to koszmar każdej kobiety! Słynna blogerka Jessica Mercedes (26 l.) radośnie kroczyła na pokaz Macieja Zienia, gdy wichura nagle poderwała jej sukienkę. Cała Warszawa ujrzała to, co celebrytka chciała zakryć. Szczęście nie sprzyjało tego …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *