Jeśli kto nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci …

Smutek w PO! Halicki: "Na pewno drużyna nie wygrała turnieju ...

Milionerzy

Autor: screen programy-online/milionerzy
screen z player,pl

Jeśli kto (…) nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem. To słowa… Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest poprawna?

Jeśli kto (…) nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem. To słowa… Która odpowiedź na to pytanie jest poprawna i czy umiał ją wskazać uczestnik Milionerów? Propozycje brzmiały A) Jezusa Chrystusa, B) Allaha, C) Mojżesza, D) Buddy.

Tak brzmiało pytanie warte w tym odcinku aż 500 tys. zł. Uczestnik nie znał niestety poprawnej odpowiedzi. Postanowił wykorzystać pytanie do publiczności. Mimo że aż 40% wskazań było dla odpowiedzi A, mężczyzna nie był przekonany. Wykorzystał kolejne koło i zadzwonił do swojej mamy, ale niestety nie była w stanie mu pomóc. Ostatecznie mężczyzna zrezygnował z dalszej gry. Gdyby zaufał publiczności, miałby 500 tys. zł, ponieważ odpowiedź A) Jezusa Chrystusa jest poprawna.


Czytaj więcej…

Milionerzy. Padło pytanie za pół miliona złotych. Kto nie ma w

Wybrał najrozsądniejsze rozwiązanie w tym momencie i zrezygnował z dalszej gry. Choć publiczność w 40 proc. wskazywała na odpowiedź A, uczestnik nie chciał ryzykować. Zabrał do domu ćwierć miliona złotych. Poprawna odpowiedź na to pytanie to A …

Źródło: Plotek.pl

Jeśli kto nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci …

Jeśli kto nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci (…) nie może być moim uczniem. Czyje to słowa? Tak brzmiało pytanie warte w tym odcinku aż 500 tys. zł. Uczestnik nie znał niestety poprawnej odpowiedzi. Postanowił wykorzystać pytanie do …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *