JerryRigEverything rozbiera Nubię Red Magic 3 – oto jak wygląda …

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Elżbieta Rafalska z ...

JerryRigEverything, YouTuber znany ze znęcania się nad telefonami, postanowił zobaczyć, co kryje się we wnętrzu modelu Nubia Red Magic 3. Ten gamingowy smartfon został wyposażony w wentylator z wiatrakiem – wypadało więc sprawdzić, czy to prawda, czy tylko chwyt marketingowy.

Nubia Red Magic 3 to gamingowy smartfon, wyposażony między innymi w chipset Snapdragon 855 i do 12 GB RAM-u. Aby urządzenie nie traciło wydajności z powodu przegrzania, producent zainstalował w nim aktywny układ chłodzenia, wyposażony między innymi w wentylator – miniaturkę tego, który jest stosowany w laptopach. Do tego 6,65-calowy ekran AMOLED 90 Hz i tylny aparat fotograficzny z matrycą Sony IMX586 48 Mpix, pojedynczy. Całość zasilana jest akumulatorem  o pojemności 5000 mAh.

Zobacz: Nubia Red Magic 3 oficjalnie zaprezentowany. Gamingowy potwór z wentylatorem i topową specyfikacją

Otwieranie obudowy Red Magic 3 należy rozpocząć od odkręcenia kilku śrubek, by następnie pokonać kilka zatrzasków, które trzymają razem dwie części obudowy. Rozłączamy kilka połączeń i zamiast jednego kompletnego urządzenia, mamy dwie „połówki”. Kolejne śrubki i możemy wyjmować kolejne elementy ze środka. W końcu docieramy do małego wentylatora.

Wyjmowanie baterii jest bardziej kłopotliwe, z uwagi na mocny klej, którym została ona przyklejona. Jej wyjmowanie może być niebezpieczne, jeśli nie będziemy odpowiednio ostrożni. Ja wygląda cały proces rozkładania Nubii Red Magic 3 na części, zobaczymy na dołączonym poniżej filmie.

Przy okazji warto dodać, że Nubia Red Magic 3 jest obecnie najwydajniejszym smartfonem z Androidem według rankingu AnTuTu, z wynikiem 380921. Smartfon pokonał modele ZTE Axon 10 Pro (376916) i Xiaomi Mi 9 Transparent Edition (376092).

Zobacz: Nubia Alpha na MWC 2019, czyli smartfon zawinięty na nadgarstku. Czy taka koncepcja się przyjmie?
Zobacz: OnePlus 7 Pro na torturach w JerryRigEverything. Jak znosi rysowanie, przypalanie i wyginanie?
Zobacz: JerryRigEverything odpowiada, który smartfon 2018 jest najbardziej wytrzymały, a który najmniej

Źródło zdjęć: JerryRigEverything

Źródło tekstu: JerryRigEverything


Czytaj więcej…

JerryRigEverything rozbiera Nubię Red Magic 3 – oto jak wygląda …

JerryRigEverything, YouTuber znany ze znęcania się nad telefonami, postanowił zobaczyć, co kryje się we wnętrzu modelu Nubia Red Magic 3. Ten gamingowy smartfon został wyposażony w wentylator z wiatrakiem – wypadało więc sprawdzić, czy to prawda …

Źródło: TELEPOLIS.PL

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *