Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w katastrofie lotniczej …

Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w katastrofie lotniczej ...

Niemiecka agencja dpa podała, że maszyna runęła na ziemię w miejscowości Erzhausen. Samolot leciał z francuskiego Cannes. Zginęły trzy osoby – pilot i dwoje pasażerów, w tym 55-letnia Natalia Filewa, współwłaścicielka linii lotniczych S7.

– Była inspirującą menadżerką i wspaniała kobietą. To nieodwracalna strata – powiedziała o Filewej rzeczniczka linii S7, którą cytuje dpa. Według rosyjskich mediów drugim pasażerem, który zginął w katastrofie, był ojciec rosyjskiej bizneswomen.

Na razie nie wiadomo, dlaczego samolot się rozbił, ale w związku z tą tragedią doszło jeszcze do innego wypadku. Jadący na miejsce zdarzenia policjanci zderzyli się czołowo z nadjeżdżającym samochodem. Zginęły dwie osoby, a trzej funkcjonariusze zostali ranni.


Czytaj więcej…

Samolot runął podczas zejścia do lądowania. Nie żyje jedna z …

Natalia Filewa, jedna z najbogatszych Rosjanek, zginęła w wypadku lotniczym w pobliżu Frankfurtu nad Menem, na południowym zachodzie Niemiec – poinformowała w niedzielę późnym wieczorem agencja dpa. Niewielki, sześciomiejscowy samolot typu …

Źródło: TVN24

Natalia Filewa nie żyje. Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w …

Rosyjskie linie lotnicze S7 potwierdziły, że w wypadku straciła życie 55-letnia Natalia Filewa, współwłaścicielka tego przewoźnika. – To niepowetowana strata. Filewa była świetną menedżerką i wspaniałą kobietą – powiedziała rzeczniczka linii S7.

Źródło: Onet.pl

Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w katastrofie lotniczej …

Jedną z nich była Natalia Filewa, jedna z najbogatszych kobiet w Rosji. – To niepowetowana strata. Filewa była świetną menedżerką i wspaniałą kobietą – powiedziała rzeczniczka rosyjskich linii lotniczych Z7. Filewa była ich współwłaścicielką.

Źródło: naTemat

Natalia Filewa nie żyje. Była jedną z najbogatszych Rosjanek

Zmarła jedna z najbogatszych Rosjanek Natalia Filewa. Niedaleko małego lotniska w Egelsbach na południe od Frankfurtu nad Menem doszło do tragedii. Rozbił się samolot z trzeba osobami na pokładzie. Nikt nie przeżył. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 55. WP.

Źródło: Wirtualna Polska

Nie żyje Natalia Filewa. Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w …

Firma S7 Group została założona przez Natalię Filewą i jej męża Władysława. Jest to największy prywatny holding lotniczy w Rosji. W jego skład chodzi około 15 podmiotów, z czego największe to linie lotnicze Sibir i Blobus. S7 jest drugim co do wielkości …

Źródło: Wprost.pl (komunikaty prasowe)

Jedna z najbogatszych Rosjanek zginęła w katastrofie samolotu …

Samolot wystartował z Cannes we Francji. Według rzecznika niemieckiej policji zaraz po zderzeniu stanął w płomieniach. Oprócz pilota podróżowały nim dwie osoby. Rosyjskie media twierdzą, że razem z Natalią Filewą w samolocie znajdował się jej ojciec, …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Nie żyje Natalia Filewa. Rosyjska milionerka zginęła w katastrofie …

Zginęły trzy osoby – pilot i dwoje pasażerów, w tym 55-letnia Natalia Filewa, współwłaścicielka linii lotniczych S7. – Była inspirującą menadżerką i wspaniała kobietą. To nieodwracalna strata – powiedziała o Filewej rzeczniczka linii S7, którą cytuje dpa.

Źródło: Do Rzeczy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *