Jaworzno: Wielkie otwarcie sklepów Decathlon i Maxi Zoo w …

Jaworzno: Wielkie otwarcie sklepów Decathlon i Maxi Zoo w ...

Jaworzno: Otwarcie sklepów Decathlon i Maxi Zoo, obok Galerii Galena [ZDJĘCIA]

Jaworzno zyskało dwa nowe sklepy. 11 kwietnia odbyło się wielkie otwarcie sklepów Decathlon i Maxi Zoo przy ul. Rzemieślniczej 14 obok Galerii Galena. Pierwsi klienci weszli do sklepów tuż przed godziną 9.

Klientów Decathlonu powitała oklaskami obsługa sklepu. Przybyły tłumy. W sklepie można kupić różny sprzęt sportowy, w tym ubiór, rowery, namioty, piłki czy sprzęt do wędkowania.

– By odpowiadać na potrzeby miłośników sportu, Decathlon oferuje w swoich sklepach głównie własne produkty, które są rozwijane przez ekspertów-pasjonatów dla każdego sportu pod inną tzw. Marką-Pasją (m.in. Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze). Dzięki kontroli nad całym procesem od projektu, przez produkcję i logistykę możemy oferować polskim sportowcom produkty najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym w przystępnych cenach. – mówi Wojciech Kozłowski, Decathlon Marketing Director – To właśnie gwarancja zawsze najniższej możliwej ceny w połączeniu z olbrzymim wyborem pod jednym dachem sprawia, że dzięki sieci Decathlon, z roku na rok sport jest dostępny dla coraz większej liczby naszych rodaków – dodaje.

Co ważne, sprzęt dostępny w sklepie można testować na miejscu. Pierwsi klienci śmiało jeździli na deskorolkach, wchodzili do namiotu czy odbijali piłkę.

Na klientów czekał również pyszny tort malinowy. Można było także skosztować zdrowych przekąsek i napojów. Powierzchnia handlowa sklepu to 1510 m², a zatrudnienie znalazło w nim ok. 20 osób.

Nowy sklep Decathlon w Jaworznie otwarty będzie codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21, a w niedziele handlowe – od 10 do 20.

O tej samej porze odbyło się również otwarcie sklepy zoologicznego Maxi Zoo. Co wyróżnia go spośród innych? Tutaj możemy śmiało zabrać na zakupy swojego psa lub kota. Pracownicy również przychodzą do pracy ze swoimi zwierzętami.

Na klientów czeka szeroka gama artykułów dla zwierząt. Na zewnątrz jest również karma i woda, z której mogą korzystać zwierzęta. W związku z otwarciem do 14 kwietnia obowiązuje rabat -20% na większość produktów dostępnych w sklepie.

To nie koniec atrakcji. W sobotę 12 kwietnia na klientów czekają balonowe zoo, konkursy oraz tort. Będzie można również uzyskać darmową poradę od behawiorysty.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


Czytaj więcej…

Jaworzno: Wielkie otwarcie sklepów Decathlon i Maxi Zoo w …

Można było także skosztować zdrowych przekąsek i napojów. Powierzchnia handlowa sklepu to 1510 m², a zatrudnienie znalazło w nim ok. 20 osób. Nowy sklep Decathlon w Jaworznie otwarty będzie codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach od …

Źródło: Jaworzno NaszeMiasto.pl

Decathlon i Maxi Zoo w Jaworznie: wielkie otwarcie sklepów …

Można było także skosztować zdrowych przekąsek i napojów. Na zewnątrz na klientów czeka również mała siłowania pod chmurką. Powierzchnia handlowa sklepu to 1510 m², a zatrudnienie znalazło w nim ok. 20 osób. Nowy sklep Decathlon w Jaworznie …

Źródło: Dziennik Zachodni

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *