Janina Ochojska ma nowotwór piersi. "Nie badałam się przez trzy lata"

Jarosław B. Partner Anny Przybylskiej zatrzymany w Sopocie ...

Janina Ochojska jest „jedynką” na dolnośląsko-opolskiej liście Koalicji Europejskiej w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu – powiedziała Ochojska na nagraniu opublikowanym na Twitterze. – Jak Państwo wiecie, kandyduję do Parlamentu Europejskiego i chcę Państwu powiedzieć, że nie rezygnuję z kandydowania – zapewniła szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.

Zaznaczyła, że kandydowanie do europarlamentu jest dla niej bardzo ważnym etapem w życiu. – To, co dotychczas robiłam w PAH-u, chcę kontynuować w Parlamencie Europejskim – zadeklarowała.

Ochojska poinformowała również, że nie badała się przez trzy lata. Zwróciła się do kobiet, by „badały się jak najczęściej”. – Chcę zaapelować do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej, żeby, kiedy spotka nas ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu i każde z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężać wszystkie trudności związane z tą chorobą – podkreślała.

Założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej przekazała, że będzie komunikować się z wyborcami w swojej kampanii za pomocą mediów społecznościowych i przez komunikatory internetowe.

– Życzę Państwu dobrych, radosnych Świąt Wielkanocnych. Żeby nadzieja, która niesie się zmartwychwstaniem była udziałem nas wszystkich – zwróciła się do swoich widzów Janina Ochojska.

Oglądaj

Kobiety nie korzystają z programów skierowanych w walkę z rakiem

Wideo: tvn24
Kobiety nie korzystają z programów skierowanych w walkę z rakiem


Czytaj więcej…

Janina Ochojska ma nowotwór piersi. "Nie badałam się przez trzy lata"

Kandydatka do europarlamentu i szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska poinformowała w mediach społecznościowych, że kilka dni temu zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Oświadczyła też, że nie rezygnuje ze startu w wyborach.

Źródło: TVN24

"Choruję na raka piersi". Janina Ochojska podzieliła się bardzo …

"Apeluję do wszystkich kobiet, aby badały się jak najczęściej". Mimo niekorzystnej diagnozy, Janina Ochojska nie zamierza zrezygnować z kandydowania do Parlamentu Europejskiego. "Dla mnie to kandydowanie jest bardzo ważnym etapem w moim życiu.

Źródło: Deon.pl

Janina Ochojska ma raka piersi. Apeluje o regularne robienie badań

To ogromna rewolucja w moim życiu – powiedziała Janina Ochojska w filmie zamieszczonym na Twitterze. Zaznaczyła jednak, że nie zamierza rezygnować z kandydowania do Parlamentu Europejskiego. Janina Ochojska wyjawiła, że nie badała się przez …

Źródło: Radio ZET

Szokujące wyznanie Janiny Ochojskiej, jedynki w wyborach do …

Mam raka piersi – wyznała Janina Ochojska kandydatka do europarlamentu i szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej. Jak poinformowała w mediach społecznościowych, kilka dni temu zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Mimo to, nie zamierza rezygnować z …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Janina Ochojska bardzo poważnie chora [WIDEO]

Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej oraz kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, jest poważnie chora. Ogłosiła to za pośrednictwem swojego Twittera. Janina Ochojska opublikowała w serwisie Twitter …

Źródło: wMeritum.pl

Janina Ochojska: "choruję na raka". Założycielka PAH szczerze …

To ogromna zmiana w moim życiu" – ujawniła Janina Ochojska w wideo zamieszczonym na Twitterze. Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Co więcej, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej przyznała, że nie badała się od trzech lat. Jednak kandydatka do …

Źródło: ELLE.pl

„Nie badałam się przez trzy lata”. Janina Ochojska walczy z rakiem …

Założycielka i prezes Polskiej Akcji Humanitarnej poinformowała, że kilka dni temu wykryto u niej raka piersi. Janina Ochojska nie zamierza się poddawać i zapowiada, że choroba nie przekreśla jej planów. Nadal będzie kandydowała w wyborach do …

Źródło: VIVA!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *