Jan Kapela z „Krytyki Politycznej” krytykowany za wpis, że „to cud …

Jan Kapela z „Krytyki Politycznej” krytykowany za wpis, że „to cud ...
Radosław Opas16.04.19 (09:12)

Po ogromnym pożarze katedry Notre Dame w Paryżu do Francji płyną wyrazy współczucia z całego świata. W sieci pojawiły się jednak również wpisy na granicy dobrego smaku lub wręcz pozbawione go w ogóle. Jaś Kapela, publicysta "Krytyki Politycznej", rozzłościł internautów.

Damian Klamka / East News

Publicysta opublikował wpis w mediach społecznościowych. Jaś Kapela odniósł się do pożaru paryskiej katedry Notre Dame na Facebooku.

Moja dziewczyna powiedziała, że nie była w środku, bo za drogo i ja też nie byłem, ale przypomniał mi się za to wiersz Michała Kaczyńskiego pt. Warszawa płonie, a konkretnie wers: „nie gaście gów…, cud, że się pali” – napisał Kapela.

REKLAMA

Słowa publicysty wywołały oburzenie w sieci. Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Zdecydowana większość komentujących wpis Jasia Kapeli krytykuje go i zarzuca mu ignorancję.

Zobacz też: Pożar Notre Dame

Jak Cię lubiłem czytać i w większości podzielam Twoje poglądy, to jednak ten tekst jest napisany pewnie pod wpływem substancji, które od niedawna opisujesz. Czy nie żal Ci, że spłonął efekt ponad 180 lat pracy fachowców? – pisze jeden z użytkowników.

To tak, jak by się cieszyć, że padają trzystuletnie dęby w puszczy albo ze śmierci ostatniego białego nosorożca – komentuje inna internautka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0

PODZIEL SIĘ

TWEETNIJ


Czytaj więcej…

Jan Kapela z „Krytyki Politycznej” krytykowany za wpis, że „to cud …

Jan Kapela, publicysta „Krytyki Politycznej” i członek redakcji jej wydawnictwa, z aprobatą skomentował pożar katedry Notre Dame. – Zupełnie bezinteresownie lubię patrzeć jak płoną symbole cywilizacji, która prowadzi nas wprost do zagłady – stwierdził.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Pożar Notre Dame. Jaś Kapela szokuje. Internauci oburzeni

Po ogromnym pożarze katedry Notre Dame w Paryżu do Francji płyną wyrazy współczucia z całego świata. W sieci pojawiły się jednak również wpisy na granicy dobrego smaku lub wręcz pozbawione go w ogóle. Jaś Kapela, publicysta "Krytyki Politycznej", …

Źródło: o2

Pokaz lewackiej „kultury”. Publikacje po pożarze katedry Notre …

Pożar, który strawił katedrę Notre-Dame w Paryżu wywołał wiele emocji na całym świecie. Wszak w płonieniach ogarniających katedrę ginął bezcenny świadek historii. Niektórzy widzieli w tym znak czasów, inni wielką tragedię i stratę, kolejni namawiali do …

Źródło: PCh24.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *