Jaka pogoda czeka nas w środę 27 marca?

Jaka pogoda czeka nas w środę 27 marca?

Mamy dokładną prognozę godzinową z ICM Uniwersytetu Warszawskiego dla prawie 60 tys. miejsc w Polsce! Dzięki naszemu serwisowi pogodowemu deszcz nigdy cię nie zaskoczy. Sprawdź prognozę na www.pogoda.onet.pl.

Jaka pogoda będzie w nocy? W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, jedynie początkowo na południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Słabe opady deszczu, na Podhalu i początkowo na północnym wschodzie opady deszczu ze śniegiem.

Wysoko w górach śnieg. W centrum kraju lokalne mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -1°C na północnym wschodzie do 6°C na południowym zachodzie. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków zachodnich.

Wczoraj tragiczna w skutkach burza śnieżna przeszła nad Mazowszem. Zdaniem policji, załamanie pogody doprowadziło do śmierci sześciu osób.


Czytaj więcej…

Jaka pogoda czeka nas w środę 27 marca?

Jaka pogoda czeka nas dziś? W środę na niebie przewaga słońca, więcej chmur jedynie na zachodzie. Na termometrach od czterech stopni w Suwałkach przez siedem stopni w centrum do dziewięciu w Warszawie i na południu kraju. Prognoza pogody – 27 …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *