Jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości?

Jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości?

Wygląda na to, że dla dziennikarki czas zatrzymał się w miejscu. Grażyna Torbicka ma dzisiaj urodziny i kończy 60 lat, ale patrząc na jej zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Zobaczcie jak zmieniła się przez lata pracy w telewizji.

Grażyna Torbicka jest córką prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski i piłkarskiego działacza Henryka Loski. Urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie. Pasje odziedziczyła po rodzicach. Kochała sport, ale ostatecznie skupiła się na rozwijaniu wiedzy o teatrze i kinie. Skończyła studia z zakresu wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie.

grażyna torbicka z krystyną Loską

Dziennikarka jest jedną z najbardziej szanowanych gwiazd telewizji. Jej programy przyciągały przed telewizor widzów w każdym wieku. Zadebiutowała na antenie TVP w 1985 roku, prowadząc program „Sportowa niedziela” z Włodzimierzem Szaranowiczem.

torbicka w latach 80.

W 1994 roku na antenie TVP1 pojawił się jej autorski program „Kocham Kino”. Dzięki Grażynie Torbickiej tysiące Polaków zainteresowało się sztuką filmową. Program był emitowany przez 22 lata, aż do 2016 roku, kiedy dziennikarka zakończyła współpracę z Telewizją Polską.

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

grażyna torbicka w kocham kino

Na szczęście Grażyna Torbicka nie zrezygnowała z dzielenia się wiedzą o kinie. Od 2016 roku prowadzi program „Grażyna Torbicka zaprasza”, emitowany przez stację TVN Fabuła.

grażyna torbicka na okładce zwierciadła

Oczywiście dziennikarka nie skupiła się wyłącznie na prowadzeniu programów telewizyjny. Przez lata była konferansjerką na wielu konkurach artystycznych i festiwalach kulturalnych. Prowadziła między innymi Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina czy Festiwal w Sopocie.

trobicka na scenie

Szerząc wśród Polaków wiedzę o filmie i teatrze, Grażyna Torbicka angażuje się w Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym. W 2007 roku została jego dyrektorem artystycznym.

Grażyna Torbicka z mężem

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Dziennikarka stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach. W 1981 roku poślubiła kardiologa Adama Torbickiego. Para jest ze sobą do dziś i chętnie pokazują się razem na czerwonych dywanach.

grażyna torbicka na czerwonym dywanie

Grażyna Torbicka od lat uchodzi za ikonę stylu. Stylizacji z czerwonego dywanu mogłaby pozazdrościć jej niejedna światowa gwiazda. Często wybiera kreację od polskich projektantów.

grażyna trobicka w cannes

Dziennikarka od 2016 roku współpracuje z marką L’Oréal Paris. Jako ambasadorka marki wielokrotnie pojawiała się na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie przeprowadza wywiady z najsławniejszymi aktorami. Oczywiście olśniewając przy tym urodą i klasą.

 torbicka w reklamie

Grażyna Torbicka ma dzisiaj urodziny i kończy już 60 lat. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia, mało kto może w to uwierzyć. Gwiazda lubi sport, więc nawet teraz może pochwalić się niesamowitą figurą.


Czytaj więcej…

Pierwsza dama telewizji. Grażyna Torbicka kończy 60 lat!

Teoretycznie Grażyna Torbicka nie do końca pasuje do nastawionej na słupki oglądalności konwencji dzisiejszej telewizji rozrywkowej, Z jednej strony jest spadkobierczynią lat 90., kiedy w mediach mówiło się w jednak innym językiem niż dziś, a z drugiej od …

Źródło: Onet.pl

Jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości?

Grażyna Torbicka obchodzi dziś sześćdziesiąte urodziny – gwiazda TVN przyszła na świat 24 maja 1959 roku. Z tej okazji opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie w słomkowym kapeluszu, opatrzone znaczącym hasztagiem #birthdaygirl, czyli …

Źródło: Lelum.pl

Grażyna Torbicka świętuje dziś 60. urodziny! Zobacz, jak zmieniała …

Grażyna Torbicka, jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych dziennikarek, wspaniała osobowość telewizyjna, a także jedyna w swoim rodzaju znawczyni kina oraz sztuki obchodzi dziś urodziny! Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1985 roku, …

Źródło: VIVA!

Grażyna Torbicka ma dzisiaj 60. urodziny! Zmieniała się na naszych …

Wygląda na to, że dla dziennikarki czas zatrzymał się w miejscu. Grażyna Torbicka ma dzisiaj urodziny i kończy 60 lat, ale patrząc na jej zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Zobaczcie jak zmieniła się przez lata pracy w telewizji.

Źródło: Popularne

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *