Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pojawili się na gali …

Wybory do europarlamentu 2019. Kto nie dostał się do PE? Wśród ...

Izabela Janachowska

Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Po ciąży ani śladu!

Jak co roku, na gali Polskiej Rady Biznesu nie mogło zabraknąć Izabeli Janachowskiej wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim. Gwiazda, która urodziła zaledwie 2 tygodnie temu, zaskoczyła wszystkich bardzo szczupłą sylwetką. Zobaczcie!

Izabela Janachowska na gali Polskiej Rady Biznesu 2019

Izabeli Janachowskiej wystarczyły 2 tygodnie, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Nie wierzycie? Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia zrobione podczas gali Polskiej Rady Biznesu 2019.

Tego dnia ślubna ekspertka zaprezentowała się w czarnej sukience Marlu z rozcięciem na nodze, która podkreśliła jej szczupłą figurę i odsłoniła dekolt.

Trzeba przyznać, że gwiazda TVN Style prezentowała się rewelacyjnie!

EN_01378466_0090

Fotografia: Tricolors/Eastnews

EN_01378466_0239

Fotografia: Tricolors/Eastnews

Zagłosuj


Czy lubisz obserwować gwiazdy na Instagramie?

Liczba głosów:

Oceń artykuł

WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej


Więcej newsów


Czytaj więcej…

Izabela Janachowska na pierwszym oficjalnym wyjściu po porodzie …

W miniony poniedziałek odbyła się gala Polskiej Rady Biznesu, na której nie zabrakło czołowych nazwisk polskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Izabela Janachowska wraz ze swoim mężem, który jest bardzo przedsiębiorczym …

Źródło: Plotek.pl

Izabela Janachowska po raz pierwszy po porodzie! Zobacz jak …

W poniedziałek 27 maja odbyła się uroczysta gala Nagród Polskiej Rady Biznesu. To właśnie podczas tego wydarzenia po raz pierwszy po porodzie pojawiła się Izabela Janachowska, która tego dnia towarzyszyła mężowi, Krzysztofowi Jabłońskiemu.

Źródło: RMF FM

Janachowska 2 tygodnie po porodzie pokazała się na wielkiej gali …

Po ciąży ani śladu! Jak co roku, na gali Polskiej Rady Biznesu nie mogło zabraknąć Izabeli Janachowskiej wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim. Gwiazda, która urodziła zaledwie 2 tygodnie temu, zaskoczyła wszystkich bardzo szczupłą sylwetką.

Źródło: Radio ChilliZet

Janachowska pokazała figurę DWA TYGODNIE po porodzie! Gdzie …

W poniedziałek wieczorem odbyła się Gala Polskiej Rady Biznesu, na której pojawił się między innymi Krzysztof Jabłoński – milioner, a prywatnie mąż Izabeli Janachowskiej. Uroczysty6 raut był swojego rodzaju testem dla byłej tancerki, która pokazała się na …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pojawili się na gali …

Ostatnio Izabela Janachowska towarzyszyła swojemu mężowi Krzysztofowi Jabłońskiemu podczas gali wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu. Zaledwie dwa tygodnie temu prezenterka została mamą! Zobacz jak wygląda specjalistka do spraw ślubów.

Źródło: RMF MAXXX

Izabela Janachowska pokazała sylwetkę dwa tygodnie po porodzie …

10 maja 2019 roku, Izabela Janachowska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Już dwa tygodnie po porodzie, ekspertka ślubna i była tancerka pojawiła się oficjalnie na czerwonym dywanie. Nie da się ukryć, że wszystkich zaskoczyła swoją świetną …

Źródło: Gazeta.pl

Iza Janachowska pokazała się pierwszy raz po porodzie. „Wow, ale …

Izabela Janachowska po porodzie wygląda jak modelka! Zaledwie 18 dni po tym, gdy na świecie pojawił się jej ukochany synek, tancerka i prowadząca programy ślubne pokazała się światu podczas oficjalnego wyjścia z mężem.

Źródło: Popularne

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *