Irena Santor zaskoczona decyzją pasierbicy. Niebywałe, aż chce się …

1. FC Kaiserslautern - Bayern 1-1. Gol Lewandowskiego w sparingu

Irena Santor od listopada ubiegłego roku przeżywa ciężki okres. Straciła ukochana osobę i musiała poukładać swoje życie na nowo. Nieoczekiwana decyzja pasierbicy bardzo zaskoczyła kultową piosenkarkę.

Irena Santor to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od ponad 60 lat śpiewa i daje koncerty. Nie zamierza jeszcze przechodzić na emeryturę i zamierza występować tak długo jak tylko pozwoli jej zdrowie. 

Irena Santor przez długie lata związana była z aktorem, muzykiem i prawnikiem Zbigniewem Korpolewskim. Żyli ze sobą ponad 25 lat i chociaż nigdy nie wzięli ślubu, mówili o sobie „mąż” i „żona”.

Pod koniec 2017 roku Zbigniew przeszedł poważną operację serca i razem z Ireną postanowił przenieść się do domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Kompozytor miał tam zapewnioną najlepszą opiekę medyczną i rehabilitację. Para była pełna nadziei na wyzdrowienie mężczyzny i po cichu planowali powrót do swojego własnego domu w Warszawie.

– Irena i Zbyszek przez cały ten czas wierzyli, że uda im się wrócić do domu, jednak tak się nie stało – mówi jeden ze znajomych artystki. 

25 listopada, po długie walce z chorobą, Zbigniew Korpolewski zmarł. To załamało Irenę Santor, która była przyzwyczajona, że od ponad ćwierć wieku ona i jej mąż byli nierozłączni. 

Samotny powrót do domu pełnego pamiątek po ich wspólnym życiu załamał piosenkarkę. Postanowiła już tam nie wracać. Rzeczy po ukochanym przekazała do biblioteki w rodzinnym Solcu Kujawskim. Zdecydowała się także zamieszkać w mieszkaniu w Warszawie.

Po stracie ukochanego męża, artystka próbowała być dzielna. Skupiła się na koncertach, muzyce i dbaniu o własne zdrowie. Było jej ciężko, ale rodzina, przyjaciele i wierni fani stopniowo pomogli otrząsnąć się z traumy. Irena Santor choć wciąż jest w żałobie nie przerwała nawet na chwilę swojej kariery. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Irena Santor nie posiada własnych dzieci jednak jest w bardzo bliskich relacjach z Katarzyną Korpolewską, córką Zbigniewa. Odkąd tylko się poznały, traktuje pasierbicę jak własną córkę. 

Niedawno Kasia pozytywnie zaskoczyła swoją macochę. Po tym jak otrzymała po ojcu dom, postanowiła jeden z najładniejszych pokojów oddać właśnie jej:

– Otrzymała dom ojca w spadku, robi w nim remont. Ale jeden, najładniejszy pokój zostawiła dla pani Ireny. Kasia jest lojalna, zawsze gotowa jej pomóc. Powiedziała, że w każdej chwili ukochana taty może przyjechać i mieszkać. Jak długo chce – słyszymy. Irena Santor gdy tylko się o tym dowiedziała bardzo się ucieszyła. Docenia serdeczny gest pasierbicy. 

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Policja wciąż nie potrafi wyjaśnić przyczyn tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Nie żyje 57 osób. Ogromna tragedia wstrząsnęła światem
  4. Szokujący wpis Michała Szpaka. „Zdzira brudna od piątku”
  5. Wstrząsające oświadczenie Owsiaka ws. wyborów. „To wstyd, obciach, coś niepojętego”
  6. Meghan Markle będzie mieć kolejne dziecko? Pojawiają się doniesienia o terminie porodu

Źródło: Pomponik 

 

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Irena Santor zaskoczona decyzją pasierbicy. Niebywałe, aż chce się …

Po stracie ukochanego męża, artystka próbowała być dzielna. Skupiła się na koncertach, muzyce i dbaniu o własne zdrowie. Było jej ciężko, ale rodzina, przyjaciele i wierni fani stopniowo pomogli otrząsnąć się z traumy. Irena Santor choć wciąż jest w żałobie …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *