Imieniny 24 kwietnia świętuje: Grzegorz i Horacy

Imieniny 24 kwietnia świętuje: Grzegorz i Horacy

Imieniny 24 kwietnia świętuje: Grzegorz

Grzegorz to mężczyzna szlachetny, dobry, inteligentny i uczuciowy. Odnajduje się w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu. Dzięki swojemu eleganckiemu, ale jednocześnie naturalnemu zachowaniu potrafi wyróżnić się wśród innych, jednak wcale mu na tym nie zależy. Lubi bogate życie, przyjęcia, dobre towarzystwo, potrafi się świetnie bawić. Uwielbia dalekie podróże. Grzegorz często popada w zależności materialne od innych ludzi. Nie zależy mu na życiu rodzinnym, żona i dzieci są dla niego raczej koniecznością. Lubi wolną miłość i pociągają go piękne kobiety, przez co dość często wpada w kłopoty.

Imieniny 24 kwietnia świętuje: Horacy

Horacy to typowy uwodziciel. Czaruje i zdobywa kobiety, ale z żadną nie zostaje na stałe. Lubi krótkie romanse, bez zobowiązań. Najbardziej liczy się dla niego kariera, sukces i pieniądze. Horacy rzadko zakłada rodzinę, a nawet jeżeli ma żonę nie przestaje oglądać się za innymi kobietami. Horacy nie jest dobrym materiałem na męża.

polecane:
Flesz: Koniec gorszego jedzenia – żywność w Polsce, jak na zachodzie.


Czytaj więcej…

Imieniny 24 kwietnia świętuje: Grzegorz i Horacy

Grzegorz to mężczyzna szlachetny, dobry, inteligentny i uczuciowy. Odnajduje się w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu. Dzięki swojemu eleganckiemu, ale jednocześnie naturalnemu zachowaniu potrafi wyróżnić się wśród innych, jednak wcale mu na tym …

Źródło: Chełm NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *