Imieniny 15 maja świętuje: Zofia i Robert

Imieniny 15 maja świętuje: Zofia i Robert

Imieniny 15 maja świętuje: Zofia

Zofia to kobieta mądra, rozsądna, pracowita i uczciwa. Udaje się jej osiągnąć wysokie zaszczyty. Jest osobą bardzo subtelną, przez co zyskuje życzliwość otoczenia. Często swoje prywatne życie poświęca dla realizacji celów społecznych. Jest dobrą matką i dobrą patriotką. Zofia jest kobietą godną szacunku i może być wzorem do naśladowania dla innych.

Imieniny 15 maja świętuje: Robert

Robert to człowiek energiczny, dobry organizator i znawca ludzkiej psychiki. Potrafi obserwować ludzi i świat. Ma talent kierowniczy, bywa często trafnym rozjemcą. Z wyglądu jest osobą przyjazną, która przyciąga innych i zachęca do kontaktów i przyjaźni. Chętnie służy i pomaga innym. Robert jest oddany żonie i dzieciom, ma szacunek do rodziców i kocha tradycję. Nie lubi podróży, jest domatorem. Lubi, gdy ktoś go chwali, ponieważ jest to dla niego motywacją do dalszego działania. Jest dobrym patriotą.

POLECAMY:
Lubelscy maratończycy 200 metrów przed metą. Zobacz zdjęcia!
Antyterroryści ćwiczyli na Arenie Lublin
Te zdjęcia są wizytówką naszego regionu. Jak wypadamy?

polecane:
FLESZ: Umacnia się rynek pracownika. Oto zawody najbardziej pożądane.


Czytaj więcej…

Imieniny 15 maja świętuje: Zofia i Robert

Zofia to kobieta mądra, rozsądna, pracowita i uczciwa. Udaje się jej osiągnąć wysokie zaszczyty. Jest osobą bardzo subtelną, przez co zyskuje życzliwość otoczenia. Często swoje prywatne życie poświęca dla realizacji celów społecznych. Jest dobrą matką i …

Źródło: Chełm NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *