Imieniny 11 kwietnia świętuje: Filip i Leon

Imieniny 11 kwietnia świętuje: Filip i Leon

Imieniny 11 kwietnia świętuje: Filip

Filip jest człowiekiem o wrażliwej naturze, ma dużo energii, jest pomysłowy i przebiegły. Ma znakomity wpływ na swoje otoczenie, jednoczy ludzi i potrafi pogodzić tych, którzy są skłóceni. Filip to osoba szczera, sumienna, sprawiedliwa i szczodra. Ze względu na swoją hojność musi uważać, aby nie trwonić całego majątku na pomoc dla innych. Niestety łatwo go oszukać, dlatego powinien być ostrożny w prowadzeniu interesów z innymi ludźmi. Jest dobrym gospodarzem w domu i wzorowym mężem. Dla swoich dzieci jest wymagający, ale troskliwy, dba o ich przyszłość.

Imieniny 11 kwietnia świętuje: Leon

Leon jest odważny, szybko podejmuje decyzje, a wszelkie niepowodzenia nie zrażają go. Jest inteligentny, kulturalny i sprawiedliwy, posiada świetną intuicję. Leon na co dzień jest koleżeński, układny w towarzystwie i lojalny wobec władzy. Jest to mężczyzna silny zarówno fizycznie jak i psychicznie.

polecane:
FLESZ: Ładna pogoda i pusty portfel czyli Wielkanoc po Polsku


Czytaj więcej…

Imieniny 11 kwietnia świętuje: Filip i Leon

Imieniny 11 kwietnia świętuje: Filip i Leon . 11 kwietnia Zaktualizowano wczoraj, 17:00. Imieniny 11 kwietnia obchodzi Filip i Leon. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Źródło: Łuków NaszeMiasto.pl

Bronisze: ceny warzyw z dnia 11 kwietnia 2019 r.

Na Rynku Hurtowym Bronisze obserwujemy bardzo wysokie obroty mimo, że do świąt zostało jeszcze 8 dni to hurtownicy z dalszych rejonów Polski już robią zapasy korzystając z niskich jeszcze cen. Najazd kupców z okolic Rynku spodziewany jest w środę i …

Źródło: Warzywa (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *