Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch przyszli na premierę z córką …

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch przyszli na premierę z córką ...

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch byli małżeństwem przez osiem lat. Ogłosili rozstanie w 2012 roku. Od tego czasu w życiu obojga wiele się zmieniło. Byli już małżonkowie są w dobrych stosunkach. Wspólnie wychowują córkę, Miłosławę.

Niedawno na premierze „Słodki koniec dnia” pozowali razem. Mieli szczególne powody do radości. Film Jacka Borcucha odnosi coraz większe sukcesy, w tym nagrodę na festiwalu Mastercard OFF CAMERA w Krakowie. Jednocześnie to właśnie w nim Miłosława debiutowała jako aktorka.

Przeczytaj też: Wychowali się w cieniu znanych rodziców. Dziś sami są gwiazdami

Córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha wcieliła się w filmie „Słodki koniec dnia” w postać Eleny. Czy dziewczyna odziedziczyła talent po rodzicach? Czas pokaże. Jednak jak dowiadujemy się z Instagrama jej mamy, pasją Miłosławy jest jeździectwo. W tej dziedzinie może pochwalić się już pierwszymi sukcesami.

Na premierze filmu „Słodki koniec lata” Miłosława pozowała do zdjęć razem z rodzicami u boku innych gwiazd. Wyglądała skromnie. Z tej okazji ubrała się w czarne eleganckie spodnie, ramoneskę w tym samym kolorze oraz białą koszulę i sportowe buty.

Polecamy: Głosuj na swoich faworytów w plebiscycie „Gwiazdy Plejady 2019”

Zdarza się, że dzieci osób związanych z branżą filmową również rozpoczynają karierę w show-biznesie. Wśród nich można wymienić chociażby rodzeństwo Damięckich, czy Zofię Zborowską i Helenę Englert. Czy z Miłosławą Borcuch będzie podobnie?

Polecamy: Ida Nowakowska w „Stacji hejt”: nigdy nikomu nie powiedziała, że jest gruby i brzydki

Jeżeli chcesz się przekonać, jak Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch i ich córka Miłosława pozowali do wspólnych zdjęć, koniecznie zobacz naszą galerię zdjęć poniżej.

Zobacz również:


Czytaj więcej…

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch przyszli na premierę z córką …

Córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha wcieliła się w filmie "Słodki koniec dnia" w postać Eleny. Czy dziewczyna odziedziczyła talent po rodzicach? Czas pokaże. Jednak jak dowiadujemy się z Instagrama jej mamy, pasją Miłosławy jest jeździectwo.

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *