Hurkacz w 2. rundzie turniej ATP w Montrealu. Kolejnym rywalem …

ATP Montreal: Hubert Hurkacz kontra Stefanos Tsitsipas, po raz …

We wtorek Hubert Hurkacz zadebiutował w imprezie Rogers Cup. W meczu I rundy pokonał Taylora Fritza 6:3, 7:5. Amerykanin przyleciał do Kanady po dwóch z rzędu finałach wywalczonych w Atlancie i Los Cabos, dlatego mógł odczuwać zmęczenie.

Źródło: WP SportoweFakty

Hurkacz w 2. rundzie turniej ATP w Montrealu. Kolejnym rywalem …

Hubert Hurkacz pokonał Amerykanina Taylora Fritza 6:3, 7:5 w pierwszej rundzie turnieju tenisowego ATP Masters 1000 w Montrealu (pula nagród 6,3 mln dol.). Kolejnym rywalem Polaka będzie rozstawiony z numerem czwartym Grek Stefanos Tsitsipas.

Źródło: Dziennik.pl

Hubert Hurkacz – Stefanos Tsitsipas: transmisja

Rozstawiony z „czwórką” Grek jest piąty w rankingu ATP, a 22-letnim Hurkaczem rywalizował już trzykrotnie. Za każdym razem wygrywał młodszy o dwa lata Tsitsipas. Czy tym razem będzie inaczej? Na zwycięzcę meczu Hubert Hurkacz – Stefanos Tsitsipas w …

Źródło: Przegląd Sportowy

Rogers Cup w Montrealu. Świetny Hurkacz pokonał Fritza, teraz …

Hubert Hurkacz wygrał z Tylorem Fritzem 6:3, 7:5 i zagra w 2. rundzie turnieju Rogers Cup w Montrealu. Polak poradził sobie z Amerykaninem, który w ostatnich miesiącach gra swój najlepszy tenis. Teraz czas na starcie ze Stefanosem Tsitsipasem z Grecji.

Źródło: Polska Times

Hubert Hurkacz – Stefanos Tsitsipas RELACJA NA ŻYWO ATP …

Hubert Hurkacz – Stefanos Tsitsipas RELACJA NA ŻYWO ONLINE ATP Montreal, II runda: Hurkacz – Tsitsipas WYNIK LIVE w INTERNECIE RELACJA ONLINE z meczu Hurkacz – Tsitsipas w Montrealu. Rogers Cup: Hurkacz – Tsitsipas NA ŻYWO RELACJA …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *