Horoskop dzienny: Sprawdź swój horoskop na 25 marca

Horoskop dzienny: Sprawdź swój horoskop na 25 marca

Konferencja Apple’a dotycząca nowych usług odbędzie się 25 marca 2019 o godzinie 18.00 polskiego czasu. Transmisję wydarzenia „It’s Show Time” ze Steve Jobs Theater w kalifornijskim Cupertino obejrzeć będzie można na żywo.

Apple na konferencji pokaże najprawdopodobniej swoje nowe usługi. Pierwszą z nim ma być platforma do strumieniowania treści wideo (seriali, filmów, programów), która byłaby konkurencją dla Netfliksa.

Drugą ze wspomnianych usług będzie serwis abonamentowy, w którym udostępniane mają być artykuły z różnych serwisów i gazet. Apple ma dzielić się przychodami z wydawcami.

Konferencja zaczyna się oficjalnie o 18.00 polskiego czasu (10.00 czasu pacyficznego). Obejrzeć można ją na stronie Apple’a.

Apple zaznacza, że wideo działać będzie najlepiej na przeglądarce Safari na urządzeniach z systemem iOS w wersji 10 lub późniejszym, a także na komputerach Mac z systemem macOS w wersji Sierra 10.12 lub późniejszym.

Obraz będzie można też przesłać na urządzenia Apple TV z najnowszym oprogramowaniem.

Na komputerach PC transmisja działać będzie na przeglądarce Microsoft Edge, działającej na Windowsie 10. Powinna również działać na ostatnich wersjach przeglądarek Chrome i Firefox.

Konferencję obejrzeć można też z poziomu aplikacji Events na urządzeniach Apple TV.


Czytaj więcej…

Horoskop dzienny na poniedziałek 25 marca 2019 roku

Czy los okaże się dziś łaskawy? Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 25 marca 2019 roku. Przyda się on wszystkim tym, którzy chcą odnaleźć swoją najbliższą przyszłość w gwiazdach. Czy dziś możesz liczyć na dużo szczęścia? A może horoskop na …

Źródło: Onet.pl

Apple już dziś pokaże nowości. Jak obejrzeć konferencję firmy na …

Konferencja Apple'a dotycząca nowych usług odbędzie się 25 marca 2019 o godzinie 18.00 polskiego czasu. Transmisję wydarzenia "It's Show Time" ze Steve Jobs Theater w kalifornijskim Cupertino obejrzeć będzie można na żywo. Apple na konferencji …

Źródło: BusinessInsider

Horoskop dzienny: Sprawdź swój horoskop na 25 marca

Wodnik (20.01 – 18.02). Niektóre osoby będą próbowały dzisiaj wywierać wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje, ale nie będzie na to Twojej zgody. Horoskop dzienny doda Ci pewności siebie. Ryby (19.02 – 20.03). To nie będzie dzień, który …

Źródło: Chełm NaszeMiasto.pl

Horoskop dzienny PONIEDZIAŁEK 25 marca 2019 Sprawdźcie …

Horoskop dzienny na dziś PONIEDZIAŁEK, 25 marca 2019 opracowała wróżka Matara. Sprawdźcie, co może Was dzisiaj czekać. Horoskop na dziś może przewidzieć Wasze życie i życie Waszych bliskich. Przeczytajcie horoskop codzienny, a przygotujecie …

Źródło: Dziennik Zachodni

Horoskop dzienny 25 marca 2019. Horoskop na poniedziałek …

Horoskop dzienny na poniedziałek 25 03 2019. Sprawdź swój horoskop dzienny. Co radzą Tobie gwiazdy, jakie będzie poniedziałek 25 03 2019? Sprawdź horoskop na dziś! Horoskop dzienny na poniedziałek 25 03 2019. Sprawdź swój horoskop na dziś!

Źródło: Dziennik Łódzki

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *