Hierarchia starszeństwa polskich odznaczeń. Milionerzy: pytanie i …

Ogromny pożar hali produkcyjnej firmy Iglotex w Skórczu

Milionerzy TVN to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę – milion złotych. Zawodnik ma zawsze cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Niedawno w Milionerach po raz trzeci uczestnik wygrał milion złotych! Szczęśliwym graczem była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych.

Jesienny sezon programu Milionerzy TVN oglądało średnio 2,09 mln widzów. TVN w czasie jego emisji zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 71,01 mln zł – podają wirtualne media.

Do niedawna jedynymi osobami, którym udało się wygrać milion w polskiej wersji programu byli Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku.

Pytanie w Milionerach: Hierarchia starszeństwa polskich odznaczeń

"Według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż…".

  • A. Krzyż Partyzancki,
  • B. Gwiazda Afganistanu,
  • C. Order Orła Białego,
  • D. Order Odrodzenia Polski

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to B: Gwiazda Afganistanu.

Milionerzy – Hubert Urbański


Czytaj więcej…

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii jest …

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń jest wyżej niż… Która odpowiedź jest prawidłowa? Propozycje były następujące: A) Krzyż Partyzancki, B) Gwiazda Afganistanu, C) Order Orła Białego, …

Źródło: Radio Eska

Hierarchia starszeństwa polskich odznaczeń. Milionerzy: pytanie i …

Milionerzy, odcinek 153. Gracz zmierzył się w tym odcinku z pytaniem: "Według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż…". Możliwe odpowiedzi to: Krzyż Partyzancki, Gwiazda Afganistanu, …

Źródło: Express Bydgoski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *