Hanna Lis – kim jest prywatnie? Wiek, związki, dzieci, Instagram

Hanna Lis - kim jest prywatnie? Wiek, związki, dzieci, Instagram

Jak podkreślił Kuba Wojewódzki, dziennikarka pojawiła się w jego studiu po 16 latach przerwy. Prezenter nie był w stanie przeprowadzić rozmowy, bo był zauroczony wyglądem Hanny Lis. Celebrytka miała na sobie połyskującą, bardzo krótką sukienkę, w której odsłoniła zgrabne nogi.

Przeczytaj też: Wybieramy najpiękniejsze nogi polskiego show-biznesu. Wybór nie jest taki prosty…

Na początku rozmowy Kuba Wojewódzki poruszył temat celebryckich działań Hanny Lis. Dziennikarka brała udział w „Azji Express”, a także prowadziła program kulinarny. Jak wyjaśniła gwiazda, na udział w programie dla celebrytów zdecydowała się w trakcie chwilowej przerwy od pracy w dziennikarstwie politycznym.

Byłam chyba pierwszą osobą zwolnioną po zmianie władzy w TVP. Byłam bardzo zmęczona polityką i pomyślałam sobie, że »Azja Express« będzie dobrym pomysłem. Traktowałam to jako przygodę i złapanie oddechu. (…) Wtedy wydawało mi się, że nie będę chciała wracać do newsów i polityki, bo byłam tym zmęczona. Jako obywatelka Polski wciąż jednak jestem żywo zainteresowana tym, co się dzieje w kraju” – powiedziała Hanna Lis, wyjaśniając „powrót” do dziennikarstwa politycznego.

Następnie Hanna Lis została zapytana przez Kubę Wojewódzkiego, czy nie obawiała się utraty wiarygodności, biorąc udział w programie dla celebrytów. Dziennikarka broniła się, tłumacząc, że od jej występu w „Azji Express” minęły już trzy lata.

Przeczytaj też: Hanna Lis i Łukasz Jemiół wycofali się z udziału w „Azji Express”. Powodem: problemy zdrowotne

W dalszej części rozmowy Kuba Wojewódzki zapytał Hannę Lis, czy widziała tegoroczną Eurowizję. Prezenterka przyznała, że wcale nie ogląda telewizji. Przy okazji wspomniała o udziale w „Azji Express„.

„Nie oglądam telewizji, a siebie to uchowaj, Boże! (śmiech) Niemal zawsze prowadziłam programy na żywo, więc się nie oglądałam. A »Azji Express« nie zdzierżyłam. Obejrzałam tylko jeden odcinek, bo byłam na uroczystej premierze… Ciężko było uciec. Miałam straszne obawy. (…) Tam warunki były strasznie ciężkie, głodowałam! Spaliśmy w bardzo dziwnych lokalizacjach, np. w schowkach na miotły albo w takiej śmiesznej lepiance. Wydawało mi się, że wszyscy tak mają” – wspomniała Hanna Lis.

Kuba Wojewódzki zapytał swojego gościa o jej obecną osobowość. Jak stwierdził, kiedyś „miała spięta dupę”, a jak ją poznał, „była bardzo zasadnicza”. Hanna Lis przyznała, że faktycznie nie miała dystansu do siebie, a to wszystko dlatego, że w młodym wieku dostała pracę w dziale informacji w „TeleExpressie”.

„No, miałam… Dokładnie tak było. Zaczynałam bardzo wcześniej w newsach, miałam chyba jakieś 22 lata. Faktycznie, miałam kompleks młodej blondynki, za młodej, która za mało wie. Miałam dupospinkę, żeby udowodnić wszystkim, że jestem poważna i zasługuję na to miejsce, w którym jestem. Ale to minęło” – przyznała Hanna Lis.

Na koniec programu prezenterka została zapytana, czy warto wychodzić za mąż. Hanna Lis wymijająco odpowiadała na kolejne pytania Kuby Wojewódzkiego, zapewniając, że „nigdy się nie żeniła”.

Niewiele zmienia ten papier…” – odpowiedziała na koniec programu.

Zobacz też:


Czytaj więcej…

Hanna Lis usłyszała od Wojewódzkiego, że "miała spiętą du*ę". Jej …

Hanna Lis jest jedną z najbardziej docenianych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Była żona Tomasza Lisa postanawiała ostatnio sprawdzić się jednak w nowej roli – niebawem w księgarniach pojawi się książka kucharska, której jest autorką.

Źródło: Plotek.pl

Hanna Lis – kim jest prywatnie? Wiek, związki, dzieci, Instagram

Hanna Lis w trakcie swojej długiej i imponującej kariery dziennikarskiej prowadziła jedne z najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce. Talent, nieprzeciętna uroda oraz kilka głośnych związków sprawiły, że jej życie prywatne znalazło się na …

Źródło: Gala.pl

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis spała w schowku na miotły

W programie "Kuba Wojewódzki" gościem była dziennikarka Hanna Lis. Kobieta opowiedziała o powrocie do publictystyki, występie w "Azja Express" i o swojej książce kulinarnej. Pojawił się także Damian Kordas, zwycięzca programu “MasterChef” i …

Źródło: Wirtualna Polska

Hanna Lis żałuje udziału w "Azji Express"? "Były strasznie ciężkie …

Hanna Lis była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z prezenterem opowiedziała o przerwie od dziennikarstwa politycznego i udziale w programie "Azja Express". Jak stwierdziła, pojawienie się w popularnym reality-show nastąpiło po …

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *