"Gwiezdne wojny IX". Zwiastun filmu "Star Wars: The Rise of the …

Powstał fundusz strajkowy #WspieramNauczycieli. Pomożesz?

Star Wars: The Rise of Skywalker – taki tytuł nosić będzie dziewiąty epizod serii Gwiezdne wojny i zarazem wielki finał opowieści o tytułowej rodzinie. Na oficjalnym kanale marki pojawił się pierwszy trailer tego filmu – zapowiada się kawał dobrego kina!

Star Wars: Episode IX trafi do kin na całym świecie w grudniu 2019 roku. Jego pierwszy oficjalny zwiastun zdradza tytuł, przedstawia niektórych spośród bohaterów (w których wcielą się między innymi Daisy Ridley, John Boyega, Billy Dee Williams, Oscar Isaac czy Adam Driver) i pozwala rzucić okiem na kilka lokalizacji, w jakich toczyć będzie się akcja tej produkcji.

Star Wars 9 screen

Choć dwie minuty to za mało, by móc dokonać rzetelnej oceny, zdaje się, że J.J. Abrams (który dostarczył nam też Przebudzenie Mocy), wraz z ekipą, szykuje fanom sagi prawdziwą ucztę. Zresztą co tu dużo mówić – oto pierwszy trailer Star Wars: The Rise of Skywalker.

Star Wars 9 plakat

Przy okazji zdradzono, że po premierze dziewiątego epizodu Disney da fanom serii trochę odpocząć – skończy się mianowicie cykl corocznych wizyt w kinach, ale… równocześnie nie da o Gwiezdnych wojnach zapomnieć. Na platformie Disney+ zadebiutuje bowiem osadzony w tym uniwersum serial The Mandalorian.

Źródło: Engadget, Disney, inf. własna


Czytaj więcej…

Star Wars: The Rise of Skywalker – pierwszy zwiastun nowego …

Na wydarzeniu Star Wars Celebration opublikowano pierwszy zwiastun dziewiątego epizodu „Gwiezdnych wojen” i ujawniono informacje na temat filmu. Nowa część sagi ukaże się pod nazwą Star Wars: The Rise of Skywalker. Premiera w grudniu.

Źródło: eurogamer.pl

Star Wars Celebration w Chicago: cisza, którą przecinał tylko dźwięk …

Patrząc na skalę Star Wars Celebration w Chicago trudno uwierzyć, że przed dwudziestu laty pierwsza edycja, która miała miejsce w Denver, odbywała się w namiocie ze stojącą na podłodze wodą. Wtedy świętowano premierę "Mrocznego Widma".

Źródło: Onet.pl

"Gwiezdne wojny IX". Zwiastun filmu "Star Wars: The Rise of the …

W sieci zadebiutował długo oczekiwany zwiastun nowych "Gwiezdnych wojen". Jak dziś poinformowano podczas oficjalnej konferencji, nadchodząca część serii będzie ostatnią przed dłuższą przerwą. Ujawniono, że oficjalny tytuł filmu brzmi "Star Wars: The …

Źródło: Onet.pl

Tak kończy się saga Skywalkerów. Star Wars Episode IX: The Rise …

Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker to ostatni element trwającej trzy trylogie sagi Skywalkerów. Wszystko zaczęło się wraz z premierą Epizodu VI: Nowa Nadzieja w 1977 r. a zakończy w grudniu 2019 r. W filmie zagrają między innymi Daisy Ridley, …

Źródło: Antyweb

Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker”: Jest pierwszy …

Fani Gwiezdnych Wojen, niech Moc będzie z wami! Disney właśnie ogłosił pełen tytuł dziewiątej części sagi i opublikował zwiastun. Film trafi do polskich kin we czwartek 19 grudnia, a zatytułowany jest „Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker”.

Źródło: CDAction.pl

Star Wars: The Rise of Skywalker – trailer dziewiątego epizodu …

Star Wars: The Rise of Skywalker – taki tytuł nosić będzie dziewiąty epizod serii Gwiezdne wojny i zarazem wielki finał opowieści o tytułowej rodzinie. Na oficjalnym kanale marki pojawił się pierwszy trailer tego filmu – zapowiada się kawał dobrego kina!

Źródło: benchmark.pl

Gwiezdne wojny. Jest pierwszy zwiastun "The Rise of Skywalker …

"Star Wars: The Rise of Skywalker" – taki będzie tytuł IX i ostatniej części sagi "Gwiezdnych Wojen". Premiera odbędzie się w grudniu, a teraz opublikowano pierwszy zwiastun filmu. Zaczyna się od pokazania głównej postaci nowej części sagi, Rey (granej …

Źródło: Gazeta.pl

Star Wars: Rise of the Skywalker. Znamy tytuł epizodu IX …

Podczas imprezy Star Wars Celebration w Chicago oficjalnie ogłoszono, że epizod IX będzie nazywał się "Rise of the Skywalker". Zaprezentowano też zwiastun, który może powodować ciarki u fanów. Zaczyna się bowiem od słów Luke'a Skywalkera (Marka …

Źródło: Głos Wielkopolski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *