Gwiazda TVN, Anna Puślecka walczy z nowotworem. Wstawiła …

Finał „Gry o tron”. Kiedy i o której ostatni odcinek?

Anna Puślecka była gościem programu Dzień Dobry TVN. Niedawno na swoim Instagramie wyjawiła, że walczy z nowotworem. W śniadaniowym programie pokazała się – jak sama określiła – w nowym wydaniu.

Kilka dni temu w social mediach Anny Puśleckiej pojawił się poruszający wpis. Okazało się, że walczy z nowotworem:

Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale “franca” którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem “wyleczyć się i zapomnieć” – napisała pod zdjęciem.

Dziennikarka tym wpisem uświadomiła, że bardzo ważna jest diagnoza i leczenie.

Magda Mołek żegna się z widzami DDTVN. Jej zastępca to wielkie ZASKOCZENIE

Puślecka była gościem programu DDTVN. Opublikowała na swoim InstaStory zdjęcia. Anna jest już po chemioterapii – z tego względu musiała założyć turban, żeby skryć wypadające włosy. Widać, że mimo choroby ma dużo siły żeby walczyć. Przepełniona pozytywną energią pokazała się w swoim „nowym wydaniu”:

Dziś po raz pierwszy w nowym, wizerunkowym wydaniu w @dziendobrytvn 🌸 dziękuję za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie – napisała pod zdjęciem.

Fani życzą zdrowia i dużo siły. My również!


Czytaj więcej…

Anna Puślecka. Znana ekspertka mody ma raka, ale nie zamierza …

Anna Puślecka kilka dni temu za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów o tym, że zachorowała na raka. Obecnie jest w trakcie chemioterapii, nie planuje jednak przerwać pracy zawodowej i rezygnować ze swojej kobiecości, …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Gwiazda TVN, Anna Puślecka walczy z nowotworem. Wstawiła …

nna Puślecka była gościem programu Dzień Dobry TVN. Niedawno na swoim Instagramie wyjawiła, że walczy z nowotworem. W śniadaniowym programie pokazała się – jak sama określiła – w nowym wydaniu. Gwiazda TVN, Anna Puślecka ma raka …

Źródło: Kozaczek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *