Gwiazda Polsatu o tragicznej operacji: nagle strzelił mi tętniak w …

Gwiazda Polsatu o tragicznej operacji: nagle strzelił mi tętniak w ...

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o tym jak choroba Alżbety zmieniła ich życie i dlaczego zdecydowali się wziąć ślub… po raz trzeci!

Zobacz też: Kiedy kobieta zmienia fryzurę? Alżbeta Lenska: „Poczułam się silna i kobieca”

„Coś strzeliło w głowie…” Alżbeta Lenska i operacja mózgu

Alżbeta Lenska w maju ubiegłego roku przeszła operację. W głowie aktorki pękł tętniak. Tragedia rozegrała się podczas przerwy w spektaklu, w którym występowała wspólnie z mężem – Rafałem Cieszyńskim.

Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje – mówiła tak o tym, co się wtedy stało, Alżbeta Lenska.

Na szczęście po kilku miesiącach od operacji, Alżbeta niemal już w pełni wróciła do sił. Musiała trochę zwolnić tempo w życiu zawodowym, zmienić fryzurę, ale największe trudności czekały ją w życiu prywatnym. 

Jak życie Alżbety Lenskiej zmieniło się po operacji mózgu?

W studiu Dzień Dobry TVN Lenska opowiedziała, jak zmieniło się jej życie i jaką metamorfozę przeszedł jej związek z wieloletnim partnerem, a potem mężem, Rafałem Cieszyńskim. Para postanowiła wziąć ślub jeszcze raz – co ciekawe, już po raz trzeci!

Chcieliśmy otworzyć nowy rozdział w życiu. Znaliśmy się przez tyle lat. Dlatego ja postanowiłam mu się oświadczyć w szpitalu. Po dziesięciu latach to ja chciałam pokazać, że doceniam to, co dla mnie robi – powiedziała Alżbeta Lenska.

Zmiana życiu i zmiana fryzury

Alżbeta Lenska opowiedziała również o zmianie swojej fryzury. Niedawno została platynową blondynką! Jak na takie radykalne zmiany reaguje jej mąż Rafał Cieszyński?

Ja bardzo lubię zmiany Alżbety (…) Wszedłem do sypialni i zobaczyłem: jakiś obcy człowiek kręci się po naszym domu, potem okazało się, że to moja Alżbeta, uspokoiłem się – zażartował w studiu Dzień Dobry TVN Rafał Cieszyński.

Zobacz:  Zimny blond – porady dotyczące farbowania i pielęgnacji

Alżbeta Lenska

autor: Ania
Kusiak


Co sądzisz o tym artykule?

16

4


Czytaj więcej…

Alżbeta Lenska wzięła ślub po raz trzeci!

Alżbeta Lenska w maju ubiegłego roku przeszła operację. W głowie aktorki pękł tętniak. Tragedia rozegrała się podczas przerwy w spektaklu, w którym występowała wspólnie z mężem – Rafałem Cieszyńskim. Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Los wystawił ich na próbę. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński …

Przetrwali najtrudniejszy okres w swoim życiu. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński dziś są sobie jeszcze bardziej bliscy. W sobotę zasiedli na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o swojej niezwykłej relacji, zdradzili również, jak dziś wygląda ich życie.

Źródło: VIVA!

Gwiazda Polsatu o tragicznej operacji: nagle strzelił mi tętniak w …

Ślub zawsze w świecie show-biznesu jest gorącym tematem. Widzowie bardzo lubią wiedzieć, co się dzieje w prywatnym życiu ich ulubionych gwiazd. Alżbeta Lenska podczas swojej wizyty w programie DDTVN opowiedziała zarówno o tym, co się działo w …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *