Gwałtowne burze w Grecji. Nie żyją turyści

Grecja: stan wyjątkowy po strasznej burzy. Nie żyją turyści, jest wielu …

Ekstremalne warunki pogodowe trwały krótko, ale spowodwały ogromne straty. – W ciągu zaledwie kilku minut przeszła tak gwałtowna wichura, że nie widzieliśmy nic w odległości 5 metrów – powiedział burmistrz Kassandry w greckiej telewizji SKAI.

Źródło: PolskieRadio24.pl

Grecja: Rośnie bilans ofiar śmiertelnych gwałtownej burzy

Jak podała grecka policja, wśród zabitych jest dwoje starszych Czechów, których przyczepę kempingową porwał wiatr; kobieta z 8-letnim synem z Rumunii, którzy zginęli, gdy wiatr zwalił dach restauracji w kurorcie nadmorskim; dwóch Rosjan, mężczyzna i …

Źródło: RMF 24

Grecja. Wzrósł bilans ofiar gwałtownej pogody

Do 7 osób wzrósł bilans ofiar w północnej Grecji. Przez tamtą część regionu przetoczyła się co prawda krótka, ale bardzo intensywna burza z gradobiciem. Wśród zabitych jest co najmniej 6 turystów – donosi RMF FM. 20. 82. Podziel się. 30. Pogoda.

Źródło: Wirtualna Polska

"Gorzej niż w horrorach". Relacja polskiego turysty z Grecji

Gwałtowne burze w Grecji zebrały śmiertelne żniwo. Zginęło siedem osób, a ponad 100 odniosło obrażenia. Największe straty odnotowano na Półwyspie Chalcydyckim. Tam, na jednym z kempingów, był pan Artur, który na Kontakt 24 przesłał nagranie i …

Źródło: TVN24

Gwałtowne burze w Grecji. Nie żyją turyści

To była trudna noc dla wszystkich przebywających na północy Grecji. Przez region przeszła potężna nawałnica. Wichura zmiotła przyczepę kempingową, w wyniku czego zginęli jej właściciel oraz jego żona. Oboje byli obywatelami Czech. Przewrócone przez …

Źródło: TVN Meteo

Sztorm w Grecji: zginęło sześciu turystów, ponad 100 rannych (foto …

Na północy Grecji na Półwyspie Chalcydyckim sześciu turystów padło ofiarą silnego sztormu, deszczu i gradu w okręgu administracyjnym Chalkidiki, donosi Reuters. Wśród ofiar są turyści z Czech, Rumunii i Rosji. Ponad 100 osób zostało rannych.

Źródło: Sputnik Polska

Wichury w Grecji. Nie żyje kilku turystów przebywających na …

Groźny żywioł szaleje w Grecji. Burze z porywistym wiatrem i gradobiciem były tak silne, że co najmniej pięcioro turystów przypłaciło to życiem. Najwięcej ofiar jest na położonym u północnych wybrzeży Morza Egejskiego Półwyspie Chalcydyckim.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Grecja: 7 ofiar śmiertelnych gwałtownej burzy

Już do siedmiu osób wzrósł bilans ofiar śmiertelnych intensywnej i krótkiej burzy z gradobiciem, która przeszła w nocy ze środy na czwartek nad północną Grecją – informuje Agencja Reutera. Wśród zabitych jest co najmniej sześcioro turystów.

Źródło: Nasz Dziennik

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *