Grupa senatorów blokuje decyzję Trumpa ws. broni dla Arabii …

Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie ...

Huawei w wyniku zakazu handlu ze strony rządu Stanów Zjednoczonych straciło sporo partnerów i cała sytuacja miała również negatywnie odbić się na sprzedaży smartfonów firmy, również submarki Honor. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Chińczycy znacząco redukują zamówienia na własne telefony. Foxconn, który zajmuje się ich składaniem, miał nawet zamknąć kilka linii produkcyjnych. Huawei jednak zaprzecza tym plotkom.

Huawei wydało komunikat, w którym wyjaśnia, że do cięć produkcyjnych nie doszło. Fabryki nadal opuszcza tyle telefonów, ile miało według założonego na najbliższe miesiące planu. Nie wiadomo jednak, do jak dużych spadków doszło w przypadku sprzedaży smartfonów Chińczyków. Pewne raporty z Europy sugerują, że sprzedaż spadła mocno.

W oficjalnym stanowisku firmy czytamy:

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się nieprawdziwa informacja, że w związku z decyzją amerykańskiego Departamentu Handlu o nałożeniu restrykcji na Huawei, firma ograniczyła produkcję smartfonów. Huawei zaprzecza tym informacjom. Nasza globalna produkcja utrzymana jest na normalnym poziomie, bez istotnych zmian.

Foto: Shutterstock

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona Huawei, to producent przygotował dla ciebie specjalną stronę informacyjną, którą można znaleźć pod adresem https://www.huaweimatters.com/pl. Tam znajdziesz treść oficjalnych oświadczeń opublikowanych po zakazie handlu przez Stany Zjednoczone. Jest też FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawanymi przez klientów pytaniami.

Jak konflikt amerykańskiego rządu z Huawei wpłynie na smartfony tej firmy pokażą tak naprawdę dopiero kolejne miesiące, natomiast jeśli szukacie nowego smartfona i doniesienia związane z chińskim producentem trochę was niepokoją, to zerknijcie na poniższy ranking popularności smartfonów, który jest automatycznie aktualizowany.

Na poniższym filmie zobaczysz, jak robić dobre filmy bez profesjonalnego sprzętu:


Czytaj więcej…

Huawei zaprzecza informacjom o zredukowaniu produkcji smartfonów

Huawei w wyniku zakazu handlu ze strony rządu Stanów Zjednoczonych straciło sporo partnerów i cała sytuacja miała również negatywnie odbić się na sprzedaży smartfonów firmy, również submarki Honor. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Chińczycy …

Źródło: Komputer Świat

Grupa senatorów blokuje decyzję Trumpa ws. broni dla Arabii …

Stany Zjednoczone – które są największym na świecie eksporterem broni – podpisały traktat, ale jak do tej pory Senat go nie ratyfikował. Trump dodał, że niedługo ONZ otrzyma formalną notę o wycofaniu się USA z traktatu. ATT podpisało i ratyfikowało 101 …

Źródło: Bankier

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *