Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Starosta Powiatu Mieleckiego wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego dla gmin: Wadowice Górne, Radomyśl Wielki, Mielec, Miasto Mielec, Przecław, Czermin.

W związku z zaistniałą sytuacją zostały uruchomione całodobowe dyżury w Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Mielcu. Telefony do PCZK: (17) 7800440, 7800435, 7800434.

Ogłoszenie pogotowia przeciwpowodziowego nakłada na służby szereg obowiązków. Gminy muszą chociażby śledzić poziom wód w rzekach, dokonać przeglądu sprzętu i materiałów przeciwpowodziowych, dokonać rekonesansu najbardziej zagrożonych rejonów czy monitorować stan wałów i urządzeń hydrotechnicznych.

O bieżącej sytuacji w powiecie mieleckim w związku z intensywnymi opadami deszczu będziemy informować w portalu hej.mielec.pl na bieżąco.


Czytaj więcej…

Ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe! Co to oznacza?

… rekonesansu najbardziej zagrożonych rejonów czy monitorować stan wałów i urządzeń hydrotechnicznych. O bieżącej sytuacji w powiecie mieleckim w związku z intensywnymi opadami deszczu będziemy informować w portalu hej.mielec.pl na bieżąco.

Źródło: Portal hej.mielec.pl

Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który groził pozbawieniem życia swojej byłej partnerce. Podczas czynności z zatrzymanym policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny woreczek z narkotykami. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty popełnienia …

Źródło: Portal hej.mielec.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *