Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który groził pozbawieniem życia swojej byłej partnerce. Podczas czynności z zatrzymanym policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny woreczek z narkotykami. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty popełnienia przestępstwa. W sprawie trwają dalsze czynności.

Do budynku komendy Policji zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o groźbach pozbawienia życia kierowanych w stosunku do niej przez byłego partnera. Podczas rozmowy z policjantami zawiadomiła również o przywłaszczeniu samochodu i telefonu. Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o te przestępstwa.

– Policjanci ujawnili w odzieży zatrzymanego woreczek z białą substancją. Policyjny narkotester potwierdził, że jest to amfetamina. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec 25-letniej kobiety oraz posiadania narkotyków – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy mieleckiej policji.

Na wniosek policjantów, poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. W sprawie prowadzone są dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie, czy mężczyzna nie dopuścił się innych czynów niezgodnych z prawem.

Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Czytaj więcej…

Aktualna sytuacja hydrologiczno-meteorologiczna (22 maja – na żywo)

Pogotowie przeciwpowodziowe: na terenie powiatu jasielskiego, powiatu mieleckiego w gminach: Radomyśl Wielki, Mielec, m. Mielec, Przecław i Czermin, powiatu dębickiego w gminach Jodłowa, Brzostek, powiatu ropczycko – sędziszowskiego w gminach …

Źródło: Portal hej.mielec.pl

Groził śmiercią swojej byłej. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który groził pozbawieniem życia swojej byłej partnerce. Podczas czynności z zatrzymanym policjanci ujawnili w odzieży mężczyzny woreczek z narkotykami. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty popełnienia …

Źródło: Portal hej.mielec.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *