Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat

Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat

Grażyna Torbicka z mężem są już razem ponad 37 lat. Małżeństwo stroni od mediów i niechętnie opowiada publicznie o swoim związku. Pokazują się jedynie podczas ważnych dla Grażyny uroczystości. Para ma powody do świętowania – już niedługo czeka ich coś wyjątkowego.

Grażyna Torbicka z mężem mają powody do radości. Są już małżeństwem ponad 37 lat, a przed nimi kolejna okrągła rocznica do świętowania. Prezenterkę wraz z mężem czeka coś niesamowitego. 

Grażyna Torbicka z mężem poznali się w jego gabinecie, kiedy to Grażyna musiała przebadać swoje serce przed egzaminem na prawo jazdy. Między parą zaiskrzyło w błyskawicznym tempie. Decyzję, by się pobrać, podjęli po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Pobrali się w 1981 roku, są małżeństwem od 37 lat, a już niedługo będą świętować 60 urodziny Grażyny.

Aż ciężko uwierzyć, że prezenterka ma tyle lat, czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie, co zauważa jej mąż. Podobno z okazji jej okrągłych urodzin ma zamiar przygotować dla niej niespodziankę. 

Adam Torbicki w lutym obchodził 66 urodziny, a z zawodu jest lekarzem kardiologiem i jednym z najbardziej znanych specjalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Wykształcenie zdobył na Akademii Medycznej w Warszawie. Gdyby nie poszedł na medycynę, swoją przyszłość związałby ze swoją drugą pasją-muzyką. Para wzięła ślub w 1981 roku, zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Mimo upływu lat i braku dzieci para wciąż nie widzi świata poza sobą.

– Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie – zdradziła prezenterka w rozmowie z Interią

Imponujący staż ich małżeństwa i jedno spojrzenie na zakochanych wystarczy, by przekonać każdego niedowiarka, że prawdziwa miłość istnieje – i nie zdarza się tylko w filmach. Nam pozostaje nam życzyć kolejnych wspólnych lat razem. 

Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat.


Czytaj więcej…

Grażyna Torbicka i jej mąż mają co świętować. Szykuje się wielka …

Jednak ostatnio zdobyła się na szczere wyznanie. – Jestem straszną zazdrośnicą. Czasami mnie to aż denerwuje, że jestem taka zazdrosna, ale z drugiej strony to mnie mobilizuje, żeby o siebie dbać – mówi Grażyna Torbicka w wywiadzie zamieszczonym w …

Źródło: pomponik.pl

Grażyna Torbicka z mężem są już razem 37 lat

Grażyna Torbicka z mężem poznali się w jego gabinecie, kiedy to Grażyna musiała przebadać swoje serce przed egzaminem na prawo jazdy. Między parą zaiskrzyło w błyskawicznym tempie. Decyzję, by się pobrać, podjęli po zaledwie trzech miesiącach …

Źródło: Lelum.pl

Grażyna Torbicka skradła show na Orłach! Nabijała się z "Familiady …

Film Pawła Pawlikowskiego otrzymał aż siedem statuetek: za najlepszy film, najlepszą reżyserię, rolę kobiecą, scenariusz, montaż, dźwięk i zdjęcia. Galę prowadziła Grażyna Torbicka, która w trakcie rozdania nagród zażartowała z reżysera "Zimnej wojny"!

Źródło: Party.pl

Wielkie szczęście Grażyny Torbickiej. Najszczersze gratulacje

Adam Torbicki, mąż popularnej dziennikarki jest przede wszystkim wiernym partnerem. Ich związek trwa nieprzerwanie od 37 lat i wciąż nie ma w nim mowy o rutynie. Grażyna Torbicka przyznaje, że wciąż mówi o swoim mężu jak o chłopaku, którego poznała …

Źródło: Pikio.pl

Orły 2019: Grażyna Torbicka wyglądała jak milion dolarów

Orły 2019 rozdane. Na gali nie mogło zabraknąć Grażyny Torbickiej, która poprowadziła całą uroczystość. Powiedzieć, że dziennikarka wyglądała pięknie, to jak nie powiedzieć nic. Gdy tylko się pojawiła, obiektywy paparazzich były skierowane tylka na nią.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *