„Gramy dla Europy”. Zapraszamy na transmisję koncertu z okazji 15 …

„Gramy dla Europy”. Zapraszamy na transmisję koncertu z okazji 15 ...

1 maja 2004 roku Polska weszła do Unii Europejskiej, o czym zdecydowano podczas ogólnopolskiego referendum. Dzień przed 15. rocznicą tego historycznego wydarzenia gwiazdy muzyki spotkały się w Warszawie, by razem świętować członkostwo w UE.

Przeczytaj też: Michał Wiśniewski apelował na Eurowizji o to, by nie było między nami „żadnych granic”. Rok później Polska weszła do Unii Europejskiej

Na zorganizowanym przez TVP koncercie „Gramy dla Europy” pojawiło się wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przed publicznością zagrali m.in. Sylwia Grzeszczak i Liber, a także zespołu LemON i Enej, które zaczynały swoją medialną karierę w programie „Must Be the Music. Tylko Muzyka„.

Gwiazdami koncertu byli też m.in. Natalia Szroeder, grupa Zakopower, Kamil Bednarek, Margaret, Organek, Gromee i Sara Chmiel, Golec uOrkiestra i inni. Na scenie usłyszeliśmy największe przeboje polskich wykonawców, którzy rozgrzali warszawską publiczność.

Przeczytaj też: Organizatorzy koncertu „Artyści przeciw nienawiści” zasłużyli na miano „osobowości roku”? Zagłosuj na nich w naszym plebiscycie!

Koncert poprowadzili Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, znani widzom z programu „Pytanie na śniadanie„. Była Miss Polonia zaprezentowała się przed publicznością w kilku stylizacjach, a w każdej z nich wyglądała zjawiskowo. Naszym zdaniem świetnie jej było zwłaszcza w jasnej, zwiewnej sukience.

Kto wziął udział w muzycznym widowisku TVP? W co ubrała się Sylwia Grzeszczak? Zdjęcia z koncertu „Gramy dla Europy” znajdziecie w naszej galerii.


Czytaj więcej…

Gramy dla Europy 2019 w TVP – transmisja na żywo i online. O …

Gramy dla Europy 2019 to koncert zorganizowany z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na scenie zobaczymy najpopularniejszych polskich wykonawców. Najważniejsze informacje dotyczące transmisji na żywo i powtórek telewizyjnych …

Źródło: Radio Eska

„Gramy dla Europy”. Zapraszamy na transmisję koncertu z okazji 15 …

… czyli dokładnie w 15. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej koncert zakończy symboliczne odliczanie od 28 do 1. Każda liczba wybrzmi w języku innego kraju Europy i oznaczać będzie kolejność wchodzenia poszczególnych państw do Unii.

Źródło: Radio Olsztyn

Warszawa: Koncert Gramy dla Europy 30.04 na błoniach …

30 kwietnia 2019 roku na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się koncert Gramy dla Europy. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają w ramach obchodów 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Kto wystąpi? Transmisję na żywo z …

Źródło: Polska Times

Koncerty, wystawy, pikniki. 15 lat Polski w Unii Europejskiej …

Największe gwiazdy polskiej muzyki wystąpią z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Przed nami koncert „Gramy dla Europy”. To nie jedynie wydarzenie, które w ramach obchodów rocznicy przygotowało Narodowe Centrum Kultury.

Źródło: Radio Dla Ciebie

"Gramy dla Europy". Koncert z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii …

We wtorek, 30 kwietnia na Błoniach PGE Narodowego odbędzie się spektakularne wydarzenie plenerowe z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej "Gramy dla Europy". W koncercie wezmą udział największe gwiazdy polskiej sceny …

Źródło: Telemagazyn.pl

Marcelina Zawadzka w dwóch sukienkach i czarująca Natalia …

Marcelina Zawadzka, Sylwia Grzeszczak i inne gwiazdy uświetniły swą obecnością koncert "Gramy dla Europy", który TVP zorganizowała z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Kto uczestniczył w widowisku organizowanym przez …

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *