“Graj z ManUtd.pl”: zakończenie sezonu z Cardiff

“Graj z ManUtd.pl”: zakończenie sezonu z Cardiff
Pixabay

Przed nami ostatnia kolejka Premier League, co oznacza kolejną, ostatnią w tym sezonie odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl” – tym razem redakcja przyjrzała się kursom na spotkanie Manchesteru United z Cardiff City. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Przed nami ostatnie spotkanie w tym sezonie Premier League. Zarówno piłkarze Manchesteru United jak i Cardiff nie zaliczą go do udanych. Goście z Walii w przyszłym sezonie zmuszeni będą występować na zapleczu Premier League. Uważamy, że w ostatniej kolejce „Czerwone Diabły” będą chciały udowodnić kibicom że potrafią grać w piłkę i w dobrym stylu pokonają załamaną spadkiem ekipę Cardiff.

Manchester United – Cardiff City
1 – 1.27 X – 6.20 2 – 10.00

Mimo, że gracze Manchesteru United nie przyzwyczaili swoich kibiców do zachowywania czystych kont, wierzymy, że ostatni mecz sezonu będzie inny. Gospodarze przegrali w tym sezonie wszystko co było do przegrania, a najbliższe spotkanie może być ostatnią szansą dla niektórych piłkarzy aby przekonać do siebie Ole Gunnara Solskjaera. Trener gospodarzy zapowiedział, że może dojść do kilku zmian w składzie. Zastrzyk świeżej krwi i pożegnanie z drużyną niektórych piłkarzy powinno być wystarczającą motywacją aby pewnie pokonać drużynę Cardiff, która po oficjalnym spadku z Premier League przegrywa kolejne mecze.  Piłkarze gości w meczach wyjazdowych strzelają bardzo mało bramek. Wraz z ekipą Huddersfield strzelili na obcych boiskach w tym sezonie 11 bramek, żadna drużyna nie strzeliła ich mniej.

Typ: DOKŁADNY WYNIK – ZAKŁAD SPECJALNY
1-0, 2-0, 3-0 (kurs 2.65)

Manchester United znów wyjdzie z charakterystyczną chęcią walki w pierwszych minutach. Pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera piłkarze często zaczynają od pełnego naporu na początku spotkania, a Cardiff, jako drużyna z straconymi 69 bramkami w tym sezonie, jest ekipą, która może takiego naporu nie wytrzymać.

Typ: GOL w 1-15 min. (00:00-14:59)
TAK (kurs 2.60)

“Czerwone Diabły” i czyste konto to zdanie brzmiące w tym sezonie jak oksymoron. Tym razem jednak wierzymy, że uda się zagrać “na 0 z tyłu”, wszak do Manchesteru przyjeżdża druga najgorsza ofensywa w lidze (32 bramki w 37 meczach). Dodatkowo jeżeli Manchester United straci dziś bramkę, to będzie to sezon z najmniejszą liczbą czystych kont (aktualnie 2) na Old Trafford od sezonu 1962/1963.

Typ: ZACHOWA CZYSTE KONTO
Man Utd – TAK (kurs 2.15)

Ole Gunnar Solskjaer zapowiedział na przedmeczowej konferencji prasowej wprowadzenie do pierwszej 11 któregoś z młodych piłkarzy. Najbardziej oczywistym wyborem byłby Mason Greenwood, który w różnych rozgrywkach zdobył w tym sezonie 26 bramek, czym na pewno zasłużył na szansę zagrania w pierwszej drużynie w większym wymiarze czasowym. Wspominając historię Manchesteru United wielu młodych piłkarzy wchodziło przebojem do pierwszej drużyny i uważamy w tym przypadku również może tak być.

Typ: ZDOBYWCA BRAMKI
Mason Greenwood – w dowolnym momencie (kurs 1.95)

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, zawierającą darmowy zakład o wartości 50 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.


Czytaj więcej…

“Graj z ManUtd.pl”: zakończenie sezonu z Cardiff

Przed nami ostatnia kolejka Premier League, co oznacza kolejną, ostatnią w tym sezonie odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl” – tym razem redakcja przyjrzała się kursom na spotkanie Manchesteru United z Cardiff City. Seria ta powstaje dzięki współpracy …

Źródło: ManUtd.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *