Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? O Żyle mówił ostrożnie …

Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? O Żyle mówił ostrożnie ...

Justyna Żyła na parkiecie radzi sobie bardzo słabo, a jej występy w programie Polsatu są szeroko komentowane w sieci. Po pierwszym odcinku „TzG” najwięcej mówiło się o Iwonie Pavlović, która nie zostawiła suchej nitki na blogerce kulinarnej. Tym razem Żyła i Tomasz Barański zatańczyli salsę do piosenki „Przez Twe oczy zielone” zespołu Akcent. Ola Jordan i Andrzej Grabowski nie chcieli komentować tego, co zobaczyli na parkiecie. – Cieszę się, że przeżyłaś ten taniec od początku do końca. I więcej już nic nie będę mówić – mówiła Jordan. – Szkoda, że do końca tańca w tym flamingu nie zostałaś. Chcę oszczędzić dzisiaj i wobec tego nic o twoim tańcu dzisiaj nie będę mówił – stwierdził Grabowski. – Przerażasz mnie, nie wiem, co się z tobą dzieje. Naprawdę chętnie bym z tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny. Brawo dla Tomka. On cię trzyma, on cię przestawia, twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa. Nie wiem, co jest przyczyną, nie ma bioder, nie ma pleców, nie ma kroków, nie ma niczego, nic nie zaczynasz w rytmie – komentowała Iwona Pavlović.

Para otrzymała jedynie 8 pkt, co dało jej ostatnie miejsce w tabeli po ocenach jurorów. Po głosach widzów Żyła i Barański nie znaleźli się jednak wśród dwóch zagrożonych duetów, a z programu odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa.

Na profilu „Tańca z gwiazdami” na Instagramie zamieszczono wideo z występu Żyły, pod którym pojawiło się kilkaset komentarzy. Inne zdjęcia i filmiki były komentowane znacznie rzadziej. Po raz kolejny była żona skoczka narciarskiego wzbudziła skrajne emocje. Mnóstwo internautów nie szczędziło jej słów krytyki i dziwiło się, że przeszła do kolejnego odcinka.

Jak do tego doszło, nie wiem, że ta pani jeszcze tam tańczy„, „Na to aż źle się patrzy”, „Nie wiem, dlaczego odpadają tacy fajni ludzie, a ona zostaje. Żenada”, „To nie jest taniec, tylko chodzenie po scenie”, „Tragedia!!! Ty nie umiesz tańczyć dziewczyno, co ty tu jeszcze robisz”, „Przykro się na to patrzyło”. „Justyna, jeśli możesz, to zrezygnuj. Ok, poszłaś, spróbowałaś, ale odbierasz swoją osobą występy innym, tym, którzy po prostu są bardziej uzdolnieni (…)” – to zaledwie kilka komentarzy, jakie pojawiły się na profilu programu.

Nie zabrakło jednak i osób, które stanęły w obronie Justyny Żyły. „Nie poddawaj się”, „Trzymam kciuki”, „Więcej wiary w siebie” – przekonywali kobietę jej zwolennicy.


Czytaj więcej…

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami: nogi jak z kamienia w 3 …

Justyna Żyła sama przyznała, że w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami miała nogi jak z kamienia. To jednak nie przeszkodziło tańczącej w parze z Tomaszem Barańskim przejść do kolejnego odcinka show Polsatu. Wszystko dzięki przychylności telewidzów, …

Źródło: Dziennik Zachodni

Justyna Żyła kompletnie się skompromitowała, ale i tak zostaje w …

Co tam się wydarzyło? Justyna Żyła kompletnie się skompromitowała, ale i tak pozostaje w „Tańcu z Gwiazdami”, widzowie bowiem wysłali więcej sms-ów na nią niż na Czadomana, którego jurorzy ocenili wyżej niż byłą żonę skoczka narciarskiego.

Źródło: Najwyższy Czas!

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znów w ogniu krytyki. Pavlović …

Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła usłyszała więcej pozytywnych słów na temat jej tańca i postępów w nauce, tym razem znów musiała zmierzyć się z ostrą krytyką. Ola Jordan jako pierwsza oceniała jej występ, jednak jurorka nie komentowała zbyt wiele:.

Źródło: Radio ZET

Żyła krytykowana przez widzów po występie w "TzG". Internautka …

Justyna Żyła w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" została oceniona najniżej ze wszystkich uczestników, ale dzięki głosom widzów nie odpadła z programu. W mediach społecznościowych po raz kolejny rozpętała się burza. Wielu internautów jest mocno …

Źródło: Onet.pl

Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? O Żyle mówił ostrożnie …

Justyna Żyła szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Po okładce w "Playboyu" i własnym programie telewizyjnym, przyszedł czas na udział w "Tańcu z gwiazdami". Jej nazwisko wzbudziło spore zainteresowanie widzów, co przełożyło się na wysoką …

Źródło: Plotek.pl

Justyna Żyła taniec WIDEO. Taniec z Gwiazdami kto odpadł odcinek …

Drugą parą która odpadła zostali Dominika Tajner Wiśniewska i Wojtek Jeszke. Taniec Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego 8 marca, właśnie zatańczyli fokstrota. Dziś Justyna Żyła zatańczyła kolejny taniec w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak wypadła?

Źródło: Express Ilustrowany

Justyna Żyła wygra Taniec z Gwiazdami? Pavlović: Przerażasz mnie …

Justyna Żyła może wygrać Taniec z Gwiazdami. Co prawda, obecnie tańczy najsłabiej i jurorzy niemiłosiernie ją krytykują, ale jeśli w programie Polsatu pokaże to, co na próbach, to będziemy zaskoczeni. Justyna Żyła przeszła do kolejnego odcinka Tańca z …

Źródło: Gazeta Lubuska

Justyna Żyła: Nogi miałam jak z kamienia. Pavlović: Nie ma bioder, pleców, kroków TANIEC Z GWIAZDAMI [16 marca …

Justyna Żyła sama przyznała, że w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami miała nogi jak z kamienia. To jednak nie przeszkodziło tańczącej w parze z Tomaszem …

Źródło: Dziennik Zachodni

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *