Gra o tron sezon 8, odcinek 4 – zwiastun

Gra o tron sezon 8, odcinek 4 – zwiastun

Po starciu z umarłymi pod Winterfell czas sprawdzić, jak groźnymi przeciwnikami są żywi. Zapowiedź 4. odcinka 8. sezonu „Gry o tron” sugeruje, że najlepsze wciąż przed nami.

Jeśli chaotyczna bitwa o Winterfell was rozczarowała, wiedzcie, że zawsze możemy liczyć na Cersei Lannister. Conleth Hill, czyli serialowy Varys, powiedział, że to ona jest największym zagrożeniem dla królestwa, a widzom pozostaje tylko mieć nadzieję, iż nie ma w tym ani grama przesady.

„Wygraliśmy wielką wojnę. Teraz wygramy ostatnią wojnę” – oznajmia w swoim stylu Daenerys w zwiastunie 4. odcinka 8. sezonu „Gry o tron„. To oznacza jedno: czas ruszać na Królewską Przystań, a Cersei i Euron wyraźnie są już gotowi na przyjęcie jej, Jona Snowa, a nawet ich skrzydlatych przyjaciół. Gotowa na wszystko jest także Dany, która obiecuje, że wyrwie królową i jej świtę z korzeniami i łodygą.

Co jeszcze mamy w zwiastunie? Widzimy tych, którzy przeżyli bitwę – wśród nich znajduje się Gendry, znowu całowany przez Aryę, a także wilkor Duch i smok Rhaegal. Po drugiej stronie mamy najwyraźniej kolejne oświadczyny Eurona, a do tego flotę Złotej Kompanii i na dokładkę bardzo dużo (milczącej) pewności siebie.

Co czeka nas w trzech ostatnich odcinkach „Gry o tron”? Czy finałowa walka rozegra się pomiędzy Cersei i Daenerys, czy może między Daenerys i Jonem Snowem? Kto jeszcze zginie? Czy Jaime zabije królową? Kto zasiądzie na najbardziej niewygodnym serialowym krześle w Westeros? Czy żywi okażą się groźniejszymi przeciwnikami od umarłych? Do końca zostały tygodnie, a pytań całe mnóstwo.


Czytaj więcej…

Gra o tron sezon 8, odcinek 4 – zwiastun

"Wygraliśmy wielką wojnę. Teraz wygramy ostatnią wojnę" – oznajmia w swoim stylu Daenerys w zwiastunie 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron". To oznacza jedno: czas ruszać na Królewską Przystań, a Cersei i Euron wyraźnie są już gotowi na przyjęcie jej, …

Źródło: Serialowa (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *