Gra o Tron sezon 8: Maisie Williams myślała, że "wielka scena" z 2. epizodu to żart twórców

Sto lat zaśpiewało jej ćwierć tysiąca bezdomnych. Niespodzianka w ...

O swojej pierwszej scenie seksu Williams dowiedziała się ze scenariusza. Zadzwoniła do niej podekscytowana koleżanka z planu, Sophie Turner (serialowa Sansa Stark) i kazała szybko zajrzeć do drugiego odcinka.

– Na początku myślałam, że to żart. Powiedziałam scenarzystom, że nieźle mnie wrabiają. A oni na to: „Nie, tym razem to nie dowcip”. – Kiedy czytałam tę scenę z wszystkimi aktorami, pomyślałam: „To się dzieje naprawdę. Muszę iść na siłownię” – dodała.

Twórcy serialu wcześniej płatali figle aktorom, m.in. wysłali Kitowi Haringtonowi opis sceny, w którym jego bohater, Jon Snow, ma ulec wypadkowi, w wyniku którego jego twarz ulegnie potwornej deformacji. Williams była przekonana, że teraz jest tak samo.

O pierwszej scenie erotycznej Williams wypowiedział się również partnerujący jej Joe Dempsie, serialowy Gendry: – Dla mnie to było oczywiście dziwne, bo znam Maise odkąd miała 11 lat. Z drugiej strony nie chciałem traktować jej z góry, jest w końcu 20-letnią kobietą. Staraliśmy się po prostu dobrze bawić – stwierdził. Pomiędzy nim a Williams jest 11 lat różnicy.

Drugi odcinek ósmego sezonu „Gry o tron” został wyemitowany o 3:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek 21/22 kwietnia. Powtórkę będzie można obejrzeć w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 20:10 w HBO. Serial można śledzić także online na HBO GO.

Przypomnijmy, że 8. sezon „Gry o tron” będzie ostatnią częścią słynnej produkcji zrealizowanej w oparciu o bestsellerową sagę George’a R.R. Martina. W krainie Westeros między potężnymi rodami trwa rywalizacja o Żelazny Tron. Wszystko zmierza do krwawej batalii, w której nie będzie miejsca na miłosierdzie…

źródło: EW


Czytaj więcej…

"Gra o tron": Maisie Williams myślała, że pierwsza scena erotyczna z jej udziałem to żart scenarzystów

O swojej pierwszej scenie seksu Williams dowiedziała się ze scenariusza. Zadzwoniła do niej podekscytowana koleżanka z planu, Sophie Turner (serialowa Sansa Stark) i kazała szybko zajrzeć do drugiego odcinka. – Na początku myślałam, że to żart.

Źródło: Onet.pl

Gra o Tron sezon 8: Maisie Williams myślała, że "wielka scena" z 2. epizodu to żart twórców

Drugi odcinek 8. sezonu Gry o Tron zadebiutował ostatniej nocy również w polskiej telewizji. Maisie Williams postanowiła podzielić się swoją opinią na temat jednej z kluczowych scen najnowszego epizodu, w której wzięła udział.

Źródło: IGN Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *