Gra o Tron sezon 8: Maisie Williams myślała, że "wielka scena" z 2. epizodu to żart twórców

„Gra o tron” zbliża się do wielkiego finiszu. Maisie Williams, która gra Aryę Stark, w drugim odcinku ósmego sezonu musiała zagrać swoją pierwszą scenę erotyczną. Była pewna, że scenarzyści sobie z niej żartują.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieO scenie łóżkowej Williams dowiedziała się ze scenariusza. Sophie Turner, serialowa siostra Sansa Stark i prywatnie przyjaciółka aktorki, zadzwoniła do niej i kazała sprawdzić, co będzie w drugim odcinku. Nie zdradziła jednak, co konkretnie się stanie.

– Na początku myślałam, że to żart. Powiedziałam scenarzystom, że nieźle mnie wrabiają. A oni na to: „Nie, tym razem to nie dowcip”. Kiedy czytałam tę scenę z wszystkimi aktorami, doszłam do wniosku, że muszę iść na siłownię. Myślałam o tej scenie cały sezon – powiedziała. Twórcy „Gry o tron” potrafili już żartować z aktorów, np. Kit Harington (serialowy Jon Snow) dowiedział się od nich, że jego postać zostanie ranna w wypadku, a twarz ulegnie deformacji.

Maisie Williams miała zagrać swoją pierwszą scenę erotyczną z Joem Dempsiem, który występuje jako Gendry. Aktor jest od niej 11 lat starszy. – Dla mnie to było oczywiście dziwne, bo znam Maisie, odkąd miała 11 lat. Z drugiej strony nie chciałem traktować jej z góry, jest w końcu 20-letnią kobietą. Staraliśmy się po prostu dobrze bawić – stwierdził.

Producenci zakładali, że będzie to jedna z najważniejszych scen odcinka. Nie wystąpiła dublerka. Pozwolono Williams, by odsłoniła tyle swojego ciała, na ile ma ochotę.

Ósmy sezon „Gry o tron” jest ostatnim, ma sześć odcinków. Premiera każdego epizodu odbywa się co tydzień w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00 na kanale HBO. O 20:10 w poniedziałek emitowana jest powtórka. Wszystkie dotychczas pokazane odcinki serialu są dostępne na platformie HBO GO.


Czytaj więcej…

Scena seksu z „Gry o tron” wywołała niesmak u fanów. „Ona jest jak dziecko, które razem wychowywaliśmy”

Okazuje się, że scena zaskoczyła nie tylko Maisie Williams. Także dla wielu widzów jej seks z Genrym był jedną z większych niespodzianek 2. odcinka serialu. Dodajmy, nie zawsze pozytywnych – nie brakuje głosów krytyki pod adresem scenarzystów. „Serio …

Źródło: Wprost.pl

"Gra o tron": Maisie Williams myślała, że pierwsza scena erotyczna z jej udziałem to żart scenarzystów

O swojej pierwszej scenie seksu Williams dowiedziała się ze scenariusza. Zadzwoniła do niej podekscytowana koleżanka z planu, Sophie Turner (serialowa Sansa Stark) i kazała szybko zajrzeć do drugiego odcinka. – Na początku myślałam, że to żart.

Źródło: Onet.pl

"Gra o tron". Maisie WIlliams o swojej scenie erotycznej: "Myślałam, że to żart" [UWAGA: SPOILER]

Maisie Williams miała zagrać swoją pierwszą scenę erotyczną z Joem Dempsiem, który występuje jako Gendry. Aktor jest od niej 11 lat starszy. – Dla mnie to było oczywiście dziwne, bo znam Maisie, odkąd miała 11 lat. Z drugiej strony nie chciałem traktować …

Źródło: Wirtualna Polska

Gra o Tron sezon 8: Maisie Williams myślała, że "wielka scena" z 2. epizodu to żart twórców

Drugi odcinek 8. sezonu Gry o Tron zadebiutował ostatniej nocy również w polskiej telewizji. Maisie Williams postanowiła podzielić się swoją opinią na temat jednej z kluczowych scen najnowszego epizodu, w której wzięła udział.

Źródło: IGN Polska

Gra o Tron 8: Scena seksu Aryi Stark zbulwersowała fanów! "Wolałem tego nie widzieć"

Widzowie Gry o Tron 8 z dużym zaskoczeniem przyjęli pierwszą w serialu scenę erotyczną Maisie Williams, którą zobaczyli w 2. odc. 8. sezonu Gry o Tron. Jej bohaterka – Arya Stark – zupełnie niespodziewanie znalazła się w łóżku z jednym ze swoich …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *