Gra o Tron 8: Emilia Clarke zabiera na premierę FANA! Kim będzie …

Shawn Mendes w Polsce już jutro. Ważne informacje organizacyjne!

Emilia Clarke z serialu Gra o Tron 8

Autor: A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

To już naprawdę koniec Gry o Tron! Sezon 8 to jednocześnie ostatnia odsłona przygód bohaterów powieści George'a R. R. Martina. Emilia Clarke, która w serialu Gra o Tron wciela się w rolę Daenerys, postanowiła uczcić ostatni sezon Game of Thrones wyjątkową propozycją dla swoich fanów, a przy okazji wesprzeć działalność charytatywną. Aktorka zaoferowała jednemu z fanów wyjątkową atrakcję – wspólny udział w uroczystej premierze ostatniego sezonu Gry o Tron!

Poznać osobiście wszystkich aktorów i producentów Gry o Tron? Wypić drinka z obsadą serialu i trzymać za rękę Daenerys na czerwonym dywanie? To marzenie niejednego fana ekranizacji powieści George’a R. R. Martina.

Okazuje się, że wcale nie takie nierealne, jak może się wydawać. Emilia Clarke już wkrótce zdecyduje, który z jej fanów będzie jej osobistym gościem i towarzyszem na uroczystej premierze Gry o Tron 8!

GRA O TRON 8

Sophie Turner

Autor: instagram.com

Gra o Tron 8: Sophie Turner hejtowana na zdradzenie zakończenia! „Powiedziałam dwóm osobom!”

Serialowa Daenerys to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Game of Thrones, a grająca ją Emilia Clarke to według wielu rankingów najbardziej lubiana aktorka serialu. I z pewnością wielu fanów zapłaciłoby fortunę, aby móc poprowadzić ją po czerwonym dywanie w dniu uroczystej premiery ostatniego sezonu GoT.

Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba za to płacić majątku. Wystarczy… 10 dolarów. I odrobina szczęścia 🙂

Emilia Clarke to jedna z gwiazd wspierających fundację Omaze. Aktorzy, gwiazdy muzyki i telewizji oraz sportowcy na stronie omaze.com oferują darczyńcom swój czas, obiecując przeróżne ciekawe przeżycia, na przykład osobiste spotkania z fanami. Tak właśnie zrobiła odtwórczyni roli Daenerys.

Emilia Clarke obiecała fanom coś wyjątkowego – spośród wszystkich osób, które wpłacą przynajmniej 10 dolarów na cele fundacji, wybrana zostanie jedna, z którą aktorka pójdzie na uroczystą premierę ostatniego sezonu Gry o Tron!

Nie myślcie tylko, że będzie to przybicie piątki przed wejściem na premierę, wspólne zdjęcie i autograf. Nic z tych rzeczy! Emilia Clarke zaoferowała fanom Game of Thrones atrakcję życia!

Daję tobie i twojemu przyjacielowi szansę zostania moim osobistym gościem VIP na premierze sezonu 8!

– mówi Emilia Clarke.

Wejdziecie na czerwony dywan, będziecie wznosić toasty na ekskluzywnym after-party HBO, co będzie fajne jak cholera i oczywiście zobaczycie sezon 8 zanim zobaczy go ktokolwiek inny

– wymienia aktorka Game of Thrones.

Jak sami widzicie, ktoś będzie naprawdę nieźle się bawić 😉

Szczęściarza, który wygra w losowaniu, poznamy 4 kwietnia. Przypominamy, że telewizyjna premiera Gry o Tron 8 odbędzie się niecałe dwa tygodnie później – odcinek 1 sezonu 8 Game of Thrones wyemitowany zostanie 14 kwietnia 2019, a sezon 8 ma tylko 6 odcinków…

Będziecie tęsknić?


Czytaj więcej…

Gra o Tron 8: Emilia Clarke zabiera na premierę FANA! Kim będzie …

To już naprawdę koniec Gry o Tron! Sezon 8 to jednocześnie ostatnia odsłona przygód bohaterów powieści George'a R. R. Martina. Emilia Clarke, która w serialu Gra o Tron wciela się w rolę Daenerys, postanowiła uczcić ostatni sezon Game of Thrones …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *