GP Bahrajnu wyniki online. F1 2019 31 marca. F1 NA ŻYWO. GP …

GP Bahrajnu wyniki online. F1 2019 31 marca. F1 NA ŻYWO. GP ...

FORMUŁA 1 2019 WYNIKI - KLASYFIKACJA GENERALNA, TABELA, ZWYCIĘZCY

Autor: Pixathlon/REX/Shutterstock / EAST NEWS
FORMUŁA 1 2019 WYNIKI – KLASYFIKACJA GENERALNA, TABELA, ZWYCIĘZCY

F1 LIVE: GP Bahrajnu 31.03 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać wyścig o GP Bahrajnu? Formuła 1 TRANSMISJA w TV i online. Formuła 1 NA ŻYWO w TV i STREAM w Internecie. GP Bahrajnu Formuły 1 LIVE w Internecie. Przed nami drugi wyścig sezony 2019. Rywalizacja przenosi się do Bahrajnu. Kwalifikacje zdominowali kierowcy Ferrari, a jak będzie w wyścigu? Sprawdź gdzie oglądać GP Bahrajnu.

F1 LIVE: GP Bahrajnu 31.03 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać wyścig o GP Bahrajnu? Nie tak kibice Formuły 1 wyobrażali sobie powrót Roberta Kubicy do zmagań królowej motorsportu. Kierowcy Williamsa zajęli dwa ostatnie miejsca. Czy lepiej będzie podczas GP Bahrajnu? Treningi ani kwalifikacje tego nie zapowiadają. Kubica i Russel znów zamknęli stawkę. Kwalifikacje zdominowali kierowcy Ferrari. Pierwsze pole position w karierze wywalczył Charles Leclerc, a za jego plecami znalazł się Sebastian Vettel. Z drugiej linii wystartują kierowcy Mercedesa, Lewis Hamilton i Valtteri Bottas.

Robert Kubica po kwalifikacjach znów narzekał na swój bolid. – Było kilka problemów w czasówce, których powody musimy zbadać, ale głównym wnioskiem z tego weekendu jest fakt, że dwa samochody z tym samym ustawieniem mają kompletnie inną charakterystykę. Nie ma magicznego sposobu. Jeśli chodzi o problemy operacyjne, nie ma to nic wspólnego z tym, co robimy na torze. Z tym, co mamy, naprawdę mocno się staramy. Jasne, zawsze da się coś zrobić lepiej, ale wszyscy w padoku mogą tak powiedzieć – powiedział polski kierowca.

Grand Prix Bahrajnu odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:10. Transmisję w TV przeprowadzi stacja ELEVEN Sports 1 oraz TVP Sport (od 45. minuty). Portal sport.se.pl przeprowadzi relacę na żywo z wyścigu.


Czytaj więcej…

GP Bahrajnu wyniki online. F1 2019 31 marca. F1 NA ŻYWO. GP …

F1 2019 GP Bahrajnu. W niedzielę, 31 marca, odbędzie się kolejny wyścig Formuły 1. Czy GP Bahrajnu przebiegnie lepiej dla polskiego rajdowca, Roberta Kubicy? Jak poradzi sobie Polak? Tego dowiemy się już wkrótce. Jeśli zastanawiasz się, gdzie …

Źródło: Dziennik Łódzki

F1 LIVE: GP Bahrajnu 31.03 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać …

F1 LIVE: GP Bahrajnu 31.03 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać wyścig o GP Bahrajnu? Formuła 1 TRANSMISJA w TV i online. Formuła 1 NA ŻYWO w TV i STREAM w Internecie. GP Bahrajnu Formuły 1 LIVE w Internecie. Przed nami drugi wyścig sezony …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *