Gone Home za darmo na PC

Gone Home za darmo na PC

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo Gone Home – wydaną w 2013 roku grę przygodową od deweloperów z niezależnego studia The Fullbright Company.

Produkcję można zdobyć w ramach akcji promującej Humble Monthly Trove, czyli kolekcji bezpłatnych tytułów dla subskrybentów miesięcznego abonamentu cyfrowego sklepu. Aby otrzymać pozycję, należy zalogować się na swoje konto i na stronie promocji kliknąć grafikę związaną z projektem.

Darmowa wersja Gone Home pozbawiona jest zabezpieczeń antypirackich, więc pliki gry trzeba pobrać poprzez przeglądarkę w formie spakowanego archiwum. Oferta zakończy się za nieco ponad tydzień – 5 maja.

Tytuł od studia The Fullbright Company opowiada historię Katie. Dziewczyna wraca z podróży do rodziny mieszkającej w nowym domu. Zadaniem graczy jest odkrycie sekretów posiadłości oraz odnalezienie zaginionej siostry bohaterki.

„Doskonale zagrana rola Samie, która rozemocjonowanym głosem opowiada o swoich przeżyciach, wywołuje to uśmiech, to znów uczucie smutku, jakbyśmy naprawdę słuchali zwyczajnej nastolatki” – czytamy w naszej recenzji Gone Home.

Źródło: Humble Bundle


Czytaj więcej…

Darmowy Gone Home na Humble Bundle

Dawno już nie dostawaliśmy czegoś za darmo od Humble Bundle, choć tę lukę ewidentnie doskonale wręcz wypełniał Epic Games Store ze swoim co półmiesięcznym rozdawnictwem. Tym razem nie ma jednak fajerwerków, bo tą darmową grą jest Gone …

Źródło: WhatNext.pl

Gone Home za darmo na PC

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo Gone Home – wydaną w 2013 roku grę przygodową od deweloperów z niezależnego studia The Fullbright Company. Produkcję można zdobyć w ramach akcji promującej Humble …

Źródło: eurogamer.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *