Gliwice: Otwarto centrum wyprzedażowe za 120 mln zł

Gliwice: Otwarto centrum wyprzedażowe za 120 mln zł

Budowa Silesia Outlet ruszyła w grudniu 2017 roku. Zakończyła się pierwsza faza inwestycji, która obejmowała budowę obiektu o powierzchni 12 tys. m kw.  z ok. 60 sklepami. Powstał też parking na ponad 800 samochodów. Planowana jest także faza druga, w ramach której powstanie ponad 50 sklepów o łącznej powierzchni 8 tys. m kw. 

Silesia Outlet powstał w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan przy ul. Rybnickiej.

W nowym outlecie znajdą się salony marek niemal wszystkich branż: mody, obuwia, sportu i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ofertę uzupełniać będą kafejki i restauracje. Wśród najemców znajdą się m. in. Guess, Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Vistula i Wólczanka, Lee Cooper, Wrangler, Pepe Jeans, Umbro, Unisono, Ecco, Kazar, Venezia, Wittchen, Apart, Gatta Puma, Reebok, Adidas i New Balance, 4F, Martes Sport, Kubenz, Bruno Zinger, Symbiosis, Molton, Lavard, Cross Jeans, Only, Lancerto, Vestus, Trespass, Volcano, Brand Collection, Diverse, Bagatelle. Sektor usługowy reprezentowany będzie m.in. przez restauracje Olimp i Mia Pizza, Lodowa Manufaktura Lovit, biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak, punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel, salonik Lotto, perfumerię Amora oraz salon optyczny Soczekwki24 i Paris Optique.

Inwestorem projektu jest 6B47 Poland, jeden z wiodących deweloperów w krajach niemieckojęzycznych. Zarządzanie obiektem objął Neinver, lider rynku centrów wyprzedażowych w Polsce i Hiszpanii. 


Czytaj więcej…

Silesia Outlet w Gliwicach: Promocje w sklepach na otwarcie 27 …

W centrum Silesia Outlet zakończyły się odbiory techniczne, a obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Sprawdzono działanie wszystkich systemów, odpowiadających za bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz prawidłowe funkcjonowanie budynku.

Źródło: Dziennik Zachodni

Silesia Outlet w Gliwicach – dziś otwarcie. Zobacz ZDJĘCIA sklepów …

W środę 27 marca otwarcie Silesia Outlet w Gliwicach – największego na Górnym Śląsku centrum wyprzedażowego. Pierwsi klienci wejdą do sklepu o godz. 12:00. Zobacz zdjęcia. Zobacz zdjęcia z Silesia Outlet: Zobacz galerię(109 zdjęć). Silesia Outlet w …

Źródło: Gliwice NaszeMiasto.pl

Dziś otwarcie Silesia Outlet. Na klientów czekają promocje

Budowa Silesia Outlet ruszyła w grudniu 2017 roku. Zakończyła się pierwsza faza inwestycji, która obejmowała budowę obiektu o powierzchni 12 tys. m kw. z ok. 60 sklepami. Powstał też parking na ponad 800 samochodów. Planowana jest także faza druga, …

Źródło: Nowiny Gliwickie

Gliwice: Otwarto centrum wyprzedażowe za 120 mln zł

Centrum wyprzedażowe Silesia Outlet, wybudowane kosztem 120 mln zł, otwarto w środę w Gliwicach. Na powierzchni 12 tys. m kw. działa ponad 60 sklepów. Planowana jest druga faza inwestycji, która zakłada zbudowanie kolejnych 8 tys. m kw.

Źródło: PortalSpozywczy.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *