Georginio Wijnaldum: pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe

Georginio Wijnaldum: pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe

Liverpool FC w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów przegrał z Barceloną 0:3. W rewanżu The Reds odrobili straty, wygrali 4:0 i awansowali do wielkiego finału Ligi Mistrzów. Bohaterami zostali Georginio Wijnaldum i Divock Origi, którzy strzelili po dwa gole.

– Niewiarygodne. Po meczu w Hiszpanii byliśmy pewni, że będziemy w stanie zdobyć cztery gole. Ludzie w nas wątpili, ale po raz kolejny pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe – stwierdził Georginio Wijnaldum w rozmowie z BT Sport.

– Byłem bardzo zły, że menedżer posadził mnie na ławce. Po prostu próbowałem pomóc mojemu zespołowi – dodał strzelec dwóch goli, który na boisku pojawił się dopiero na początku drugiej połowy. – Zrobiliśmy to dobrze. Wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowa noc – dodał Divock Origi. 


Czytaj więcej…

Georginio Wijnaldum: pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe

Liverpool FC w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów przegrał z Barceloną 0:3. W rewanżu The Reds odrobili straty, wygrali 4:0 i awansowali do wielkiego finału Ligi Mistrzów. Bohaterami zostali Georginio Wijnaldum i Divock Origi, którzy strzelili po …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *