Galeria Malta nie zwalnia tempa rozwoju: sieć Dealz wzmocni ofertę …

Galeria Malta nie zwalnia tempa rozwoju. Dealz wzmacnia ofertę …

Galeria Malta wzbogaca swoją ofertę zakupowo-rozrywkową, podpisując kolejne umowy najmu. Po Lider Plac Zabaw, enel-med, Pepco i Martes Sport, przyszedł czas na sieć dyskontów Dealz. Dealz w Galerii Malta otworzy się jeszcze w tym roku.

Źródło: Retailnet

Dealz otwiera sklep w Krośnie

W ofercie sklepów Dealz znajduje się około 3 tys. produktów znanych marek, jak również produktów na każdą okazję. Sklepy tej sieci oferują szeroki asortyment produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek i …

Źródło: terazKrosno (komunikaty prasowe) (Blog)

Galeria Malta nie zwalnia tempa rozwoju: sieć Dealz wzmocni ofertę …

Galeria Malta wzbogaca swoją ofertę zakupowo-rozrywkową, podpisując kolejne umowy najmu. Po Lider Plac Zabaw, enel-med, Pepco i Martes Sport, przyszedł czas na lubianą sieć dyskontów Dealz. To propozycja dla tych, którzy cenią różnorodność …

Źródło: Głos Wielkopolski

Dealz najemcą Galerii Malta

Dealz w Galerii Malta otworzy się jeszcze w tym roku. To następstwo rozpoczętych zmian i procesu remodelingu. Sklep o powierzchni blisko 480 mkw. będzie zlokalizowany na parterze centrum. Sklep w Galerii Malta będzie trzecim sklepem sieci w Poznaniu.

Źródło: DlaHandlu.pl

Nowe centrum handlowe w Radomiu. Otwarcie w czwartek, 19 …

Od godziny 9 będzie czynny dla klientów nowy sklep Dealz. – Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy vouchery na zakupy – zachęca Dealz Polska. To międzynarodowa sieć sklepów, będąca częścią największej w Europie sieci dyskontów – Poundland.

Źródło: Echo Dnia Radomskie

Znany dyskont dołączy do Galerii Malta

Dealz w Galerii Malta otworzy się jeszcze w tym roku. To następstwo rozpoczętych już zmian i procesu remodelingu. Galeria Malta przechodzi ewolucję, do której dojrzała po 10-letniej obecności na poznańskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Źródło: PropertyNews.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *