G2 Esports masakruje Team Liquid w finale MSI 2019! Jankos z …

G2 Esports masakruje Team Liquid w finale MSI 2019! Jankos z ...

G2 Esports wygrało Mid-season Invitational 2019, pokonując w finale Team Liquid 3-0. Była to najszybsza seria Best of pięć w historii międzynarodowych rozgrywek League of Legends. Tym zwycięstwem Europejczycy potwierdzili swój status najlepszej drużyny na świecie. Najbardziej wartościowym zawodnikiem finału został były midlaner fnatic Rasmus "Caps" Winther. To zwycięstwo przyniosło Europie pierwszy międzynarodowy tytuł na mistrzostwach sponsorowanych przez Riot Games od 2011 roku. Oto skład zwycięzców:

 

  • Martin Wunder Hansen
  • Marcin Jankos Jankowski
  • Rasmus Caps Winther
  • Luka Perkz Perković
  • Mihael Mikyx Mehle

 

Medale otrzymali również Hampus „promisq” Abrahamsson – rezerwowy support, oraz Fabian „Grabbz” Lohmann, trener składu. Ten skład ma szanse na poczwórną koronę – wygranie dwóch Splitów, MSI oraz Worldsów w jednym roku – coś, czego nie osiągnęła jeszcze żadna drużyna w historii.

 

Letni split LEC zaczyna się siódmego czerwca, gdzie będzie można zobaczyć Marcina "Jankosa" Jankowskiego i spółkę w próbie obrony tytułu.


Czytaj więcej…

MSI 2019: Marcin "Jankos" Jankowski mistrzem! G2 Esports …

Nikt przed turniejem nie przewidywał, że w finale rozgrywek MSI 2019 naprzeciw siebie staną G2 Esports oraz Team Liquid. Zdecydowana większość fachowców przewidywała, że w decydującym starciu zmierzą się Invictus Gaming oraz SK Telecom T1.

Źródło: WP SportoweFakty

G2 Esports masakruje Team Liquid w finale MSI 2019! Jankos z …

Za nami historyczny finał podczas MSI 2019. G2 Esports udowodniło, że jest najlepszą drużyną turnieju i pewnie pokonało Team Liquid wynikiem 3-0. Już pierwsze chwile starcia pokazały nam jak bardzo zmotywowane jest G2 Esports, by wygrać ten turniej.

Źródło: izakTV

Jankos triumfatorem MSI! G2 z najszybszą wygraną w historii

Europa po raz kolejny pokazała swoją wyższość nad Ameryką Północną. W najważniejszym starciu w historii tych dwóch regionów G2 Esports w składzie z Marcinem „Jankosem” Jankowskim bez większych problemów pokonało Team Liquid ustanawiając …

Źródło: Cybersport (komunikaty prasowe)

G2 wygrywa MSI 2019!

G2 Esports wygrało Mid-season Invitational 2019, pokonując w finale Team Liquid 3-0. Była to najszybsza seria Best of pięć w historii międzynarodowych rozgrywek League of Legends. Tym zwycięstwem Europejczycy potwierdzili swój status najlepszej …

Źródło: ESPORTWAY

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *