Fortnite sezon 9. Nowości, karnet bojowy, odświeżone lokacje

Fortnite sezon 9. Nowości, karnet bojowy, odświeżone lokacje
Kolejny sezon w Fortnite. - W Fortnite startuje sezon 9 – patch, cinematic i karnet bojowy - wiadomość - 2019-05-09

Kolejny sezon w Fortnite.

W Fortnite – kultowej strzelance od studia Epic Games – rozpoczyna się dziś 9. sezon. Deweloperzy przygotowali obszerną notkę, opisującą zmiany i nowości, które trafiły do wszystkich trybów gry – Battle Royale, Ratowania świata oraz Trybu kreatywnego. Udostępniono też ciekawie prezentujący się zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

W grze pojawił się kolejny środek transportu w postaci strumieni powietrznych, w których wiatr unosi graczy (szybując możemy przyspieszać, zwalniać, a nawet zmieniać kierunek). Nie brakuje też nowych miejsc do odkrycia, które powstały po wybuchu wulkanu. Mowa tu o Mega Markecie oraz Neo-Wykrzywionych.

Do Fortnite trafiła również kolejna broń – półautomatyczna strzelba bojowa, która będzie występowała w wariantach rzadkim, epickim i legendarnym. Znajdziemy ją w łupach i zrzutach zaopatrzenia, a także automatach sprzedających sprzęt. Oczywiście, 9. sezon przyniósł ze sobą także nowy karnet bojowy – szczegóły znajdziecie tutaj.

Największą nowością w trybie Ratowanie świata są Gry wojenne – unikatowe misje symulacyjne burzowej tarczy, w których otrzymujemy szansę sprawdzenia, jak dobrze nasze fortyfikacje poradzą sobie z niszczycielskimi symulacjami. Warto odnotować, że w przypadku tych zadań po śmierci nie odrodzimy się automatycznie – będziemy musieli poczekać na pomoc innych. Jeśli wszyscy umrą, rozgrywka dobiegnie końca.

Dostępnych jest kilka wariantów Gier wojennych, takich jak Rozrzuceni (uderzenie tornada), Gorące punkty (musimy poradzić sobie ze szczelinami wulkanicznymi i jeziorami lawy), Odmowa (pojawiają się szczeliny pozbawiające nas zdrowia i energii) oraz Strefa Bezpieczeństwa (główna burzowa tarcza nie działa, więc jesteśmy skazani na korzystanie z przenośnych generatorów). Twórcy planują dodać kolejne. Dodatkowo możemy urozmaicić sobie rozgrywkę modyfikatorami (takimi jak gęsta mgła czy zakaz budowy).

Czarny Rycerz Garridan.

Czarny Rycerz Garridan.

Do gry trafił również mityczny Budowniczy – Czarny Rycerz Garridan – wraz z niespotykaną dotychczas zdolnością w postaci Szału Budowania (otrzymujemy młot zadający wielkie obrażenia fizyczne oraz osłonę, która redukuje o 95% wszystkie obrażenia pochodzące od wrogów znajdujących się przed nami). Otrzymaliśmy też nowy wątek fabularny Historie nie z tego świata, w którym weźmiemy udział w polowaniu na potwora Loka.

W trybie kreatywnym dostaliśmy możliwość modyfikowania statystyk potworów – obrażeń oraz punktów, które otrzymuje się za ich likwidację. Do gry trafiły także latające platformy, dzięki którym możemy budować w powietrzu. Nie zabrakło też kolejnego zestawu gotowych galerii i elementów do wykorzystania (nowością jest wyspa łąkowa).

Możemy zmieniać statystyki potworów.

Możemy zmieniać statystyki potworów.

Jak zwykle twórcy przygotowali również szereg poprawek błędów i zmian w balansie rozgrywki. Z pełną listą modyfikacji możecie się zapoznać pod tym adresem.

  1. Fortnite – strona oficjalna
  2. Najlepsze darmowe gry 2019 roku – top 100 gier free-to-play
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.


Czytaj więcej…

W Fortnite startuje sezon 9 – patch, cinematic i karnet bojowy

W Fortnite – kultowej strzelance od studia Epic Games – rozpoczyna się dziś 9. sezon. Deweloperzy przygotowali obszerną notkę, opisującą zmiany i nowości, które trafiły do wszystkich trybów gry – Battle Royale, Ratowania świata oraz Trybu kreatywnego.

Źródło: gry-online.pl

Fortnite – rusza 9 sezon gry! Epic Games pokazuje nowe skórki

Każdy fan Fortnite czeka na nowy sezon głównie z jednego powodu. Chodzi oczywiście o nowe skiny dla naszej postaci, które można odblokować w karnecie bojowym, gdzie czekają różnorodne nagrody zdobywane na kolejnych poziomach. Nie inaczej jest …

Źródło: Komputer Świat

Fortnite sezon 9 Karnet Bojowy. Cena, szczegóły, zwiastun

Sięgając po Karnet Bojowy na sezon 9 Fortnite, czeka na Was ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia. Cena? Nadal taka sama, czyli 950 V-dolców. Jak tłumaczy Epic Games, w tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

Fortnite sezon 9. Nowości, karnet bojowy, odświeżone lokacje

Fortbajty to seria 100 czipów komputerowych do zebrania przez posiadaczy karnetu bojowego. W miarę powiększania kolekcji Fortbajtów, będziecie dekodować tajemniczą grafikę. Zbierzcie je wszystkie, by odblokować nagrody i odkryć sekrety sezonu 9.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

Startuje 9 sezon Fortnite! Ogromne zmiany, nowe lokacje oraz bronie!

Wśród nowości takich jak nowe lokacje, bronie i pojazdy nie zabraknie także miejsca dla najnowszego karnetu bojowego. Podobnie jak w przypadku ubiegłych sezonów za 950 V-dolców, czyli wirtualnej waluty obecnej w grze otrzymamy ponad 100 epickich …

Źródło: izakTV

Fortnite: sezon 9 – wyzwania tygodniowe

Ich wypełnianie zapewnia punkty doświadczenia (XP) oraz gwiazdki bojowe. Gwiazdki zbieramy po to, by w miarę ich kolekcjonowania odblokowywać kolejne stopnie Karnetu Bojowego – każdy sezon to 100 stopni do odblokowania, a na każdym czekają …

Źródło: eurogamer.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *