Filipek vs Ryba – znamy wynik walki

Filipek vs Ryba – znamy wynik walki

Podczas dzisiejszej gali Fame MMA pojedynek w klatce stoczyli ze sobą Filip “Filipek ” Marcinek i Patryk “Ryba” Karaś. “Myślę, że pomysłem Karasia na te walkę powinno być przetrwanie ciosów, które na niego spadną” – mówił przed pojedynkiem jeden z komentatorów. Nawet nie wiedział jak bardzo się myli.

Pierwsza runda to był popis Ryby. Zaatakował od pierwszych sekund i tak naprawdę przez większą cześć rundy okopywał głowę Filipka jednocześnie zacieśniając gilotynę na jego szyi. Po pierwszych trzech minutach widać było, że twarz Filipka jest już znacznie rozbita.

W drugiej rundzie, czujący presję Filipek ruszył do przodu. Zdecydowanie atakował Rybę. Jednocześnie widać było problemy kondycyjne Filipka. Druga runda jednak na jego korzyść.

W trzecim starciu do ataku zdecydowanie ruszył Ryba. Filipek na pewno walczył w tej rundzie dużo rozsądniej od przeciwnika Czekał na konkretny moment, żeby zaatakować. Ta strategia jednak nie przyniosła zamierzonego skutku.

Sędziowie jednogłośnie uznali, że walkę wygrał Patryk “Ryba” Karaś.

Po pojedynku, Filipek pytany o to co by zmienił w taktyce jakby mógł powiedział:

“Gdyby mógł, to bym kurwa wszedł w nogi ale nie miałem już siły. Cieszę się, że mogłem tu wystąpić. Dziękuje Patrykowi, bo to mój dobry kolega”.

Ryba dodał, że “panowie nadal będą się kumplować i jak zna życie to jeszcze dzisiaj spotkają się na jakimś kielonku”.


Czytaj więcej…

Filipek vs Ryba – zaskakujący zwycięzca

Podczas dzisiejszej gali Fame MMA pojedynek w klatce stoczyli ze sobą Filip “Filipek ” Marcinek i Patryk “Ryba” Karaś. “Myślę, że pomysłem Karasia na te walkę powinno być przetrwanie ciosów, które na niego spadną” – mówił przed pojedynkiem jeden z …

Źródło: cgm.pl

Filipek po ważeniu FAME MMA: Ryj się zagoi! + sporo o konflikcie z …

Od FAME MMA 3 dzieli już nas tylko kilka godzin. Wczoraj w Atlas Arenie odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Zaraz po jej zakończeniu wywiadu udzielił nam Filipek. Filip Marcinek podczas gali do oktagonu wejdzie po raz pierwszy. Zmierzy się ze …

Źródło: MMA.pl

Filipek vs Ryba – znamy wynik walki

68% do 32% bukmacherzy stawiali na zwycięstwo Filipka. Raper był faworytem m.in. dzięki treningom boksu, na które od dłuższego czasu uczęszcza. Początkowo reprezentant QueQuality nie chciał się zgodzić na walkę w formule mma. Nie udało mu się …

Źródło: GlamRap

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *