Festyn z okazji Dnia Dziecka przy stawach w Kluczewie

Strzelanina w szkole w Brześciu Kujawskim. Były uczeń odpalił ...

Były dmuchańce, wielkie bańki, konkursy dla najmłodszych. Nie brakowało waty cukrowej, lodów, gofrów i innych przysmaków, które ulubili sobie najmłodsi. Kaliscy policjanci prezentowali swoje umiejętności, służba celna opowiadała o tresurze psów, a strażacy zapraszali na przejażdżkę łodzią motorową. Dzieci mogły też wziąć również udział w szkoleniach z ratownictwa przedmedycznego.

Wielką atrakcją okazał się spływ na „byle czem”. W zawodach wzięło udział 7 ekip, a wygrała „Murem za bonusem”. Kolejne miejsca na podium zajęły ekipy „Hot Wils” i „Pracuś”.

Wydarzeniu towarzyszyły występy i koncerty, a imprezę zwieńczył późnym wieczorem wielki pokaz fajerwerków. „Festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie Aglomeracji Kalisko–Ostrowskiej” jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz budżetu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko – Ostrowska. Organizatorami imprezy są: Miasto Kalisz, Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Gmina Opatówek, Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu oraz Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko – Ostrowska i Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Czytaj więcej…

Festyn z okazji Dnia Dziecka przy stawach w Kluczewie

Zbiórka o godz. 8. Zabawa z łowieniem potrwa w godz. 9-11 i jest adresowana do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Obecność opiekuna jest obowiązkowa. Trzeba mieć też wędkę, siatkę oraz wyczepiacz haczyków. Zobacz też: Wiesław Dubij, komendant Straży …

Źródło: Barlinek NaszeMiasto.pl

Pływanie na "byle czem", regaty windsurfingowe i wielki festyn z

O 20:30 na scenie wystąpi zespół Zouzy, a o 22:00 przewidywany jest wielki pokaz fajerwerków. „Festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie Aglomeracji Kalisko–Ostrowskiej” jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków Samorządu Województwa …

Źródło: faktykaliskie.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *