FEN 24 zapowiada się świetnie. Trzy walki o pas i celebryci w klatce

FEN 24 zapowiada się świetnie. Trzy walki o pas i celebryci w klatce
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: ring girls Fight Exclusive Night

FEN polubiło stolicę

Pomimo różnych kłopotów i trudności na przestrzeni lat, odejść wielu kluczowych zawodników, Fight Exclusive Night dzielnie sobie radzi. Organizacja prowadzona przez Pawła Jóźwiaka po raz czwarty wybierze się do Warszawy, aby zorganizować bardzo silnie obsadzone wydarzenie o podtytule „All or Nothing”.

Impreza na Torwarze rozpocznie się o godz. 18:30. W karcie znalazło się dziesięć pojedynków, z czego siedem na zasadach MMA, dwie w K-1 i jedno w boksie pokazowym. 

„Zobaczymy, kto jest większym ziomem”, czyli celebryci w klatce

Organizacja postawiła na aspekt medialny. Chociaż sportowo udział dwóch raperów –Gabriela Al-Sulwiego i Macieja Gnatowskiego – nie ma zbyt dużego sensu, tak zainteresowanie niezwiązanych ze sportami walki kibiców przez pojedynek „Araba” z „Wujkiem Samo Zło” zostało wzbudzone. 

ZOBACZ WIDEO: Daniel Omielańczuk o walce Strusa. „Trochę go przewieźli z werdyktem”

Konfrontacja odbędzie się na zasadach boksu, ale do profesjonalnych rekordów obu zawodników nie zostanie wpisana. Zdecydowanym faworytem starcia jest Al-Sulwi, ale Gnatowski podczas ceremonii ważenia był bardzo radosny i żywiołowy, zaczął robić show.

– On z telefonem, ja z mikrofonem, zobaczymy, kto jest większym ziomem. Kto ma większe, kurczę, jaja, patrz, twoja szansa się podwaja – wykrzykiwał.

W rozpisce znalazła się też znana z KSW Kamila Porczyk. 41-letnia mistrzyni świata fitness co prawda walczy w MMA już od jakiegoś czasu, jednak pojedynki z jej udziałem nie porywają. W klatce zmierzy się z debiutującą w FEN Anitą Bekus.

Trzy walki o pasy i eliminatory

Charakter eliminatorów do walk mistrzowski mają starcia Bartosza Leśki z Marcinem Naruszczką i Kamila Łebkowskiego z Adrianem Zielińskim. W obu konfrontacjach trudno wskazać na faworyta. Wojownicy należą do polskiej czołówki, więc nic dziwnego, że niedługo mogą sięgnąć po najcenniejszy tytuł FEN. 

Warto zwrócić też uwagę na konfrontację Grzegorza Cieplińskiego z Szymonem Bajorem czy potyczki Roberta Rajewskiego z Michałem Gęsiarzem i Marcina Krakowiaka z Mateuszem Strzelczykiem.

Największe emocje wywołają jednak walki na szczycie, których stawką są pasy Fight Exclusive Night. Arkadiusz Wrzosek spotka Patricka Schmida, Andrzej Grzebyk Kamila Gniadka, a Radosław Paczuski Darrena Ansteya.

Andrzej Grzebyk jak Conor McGregor i Daniel Cormier

Co po sobotnim wieczorze może łączyć Andrzeja Grzebyka z gwiazdami UFC? Bycie mistrzem swojej organizacji w dwóch kategoriach wagowych. Tarnowianin niedawno zdobył pas wagi średniej, a już w sobotę może zostać czempionem kategorii półśredniej.

Bukmacherzy nie potrafią wskazać faworyta w jego walce z Kamilem Gniadkiem. Zawodnik z Legion Team zapowiada jednak, że idzie po drugi pas i nic go nie zatrzyma.

Karta walk:

Pojedynki o pasy mistrzowskie
K-1, +95 kg: Arkadiusz Wrzosek (107.1) vs Patrick Schmid (105.7)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (76.9) vs Kamil Gniadek (77)
K-1, 88 kg: Radosław Paczuski (88) vs Darren Anstey (87.5)

Karta główna
120,2 kg: Grzegorz Ciepliński (118.3) vs Szymon Bajor (110.2)
65,8 kg: Kamil Łebkowski (66.3) vs Adrian Zieliński (66.2)
83,9 kg: Bartosz Leśko (83.7) vs Marcin Naruszczka (84.4)
55 kg: Kamila Porczyk (56.5) vs Anita Bekus (55.3)
Boks, 80 kg: Gabriel „Arab” Al-Sulwi (79.7) vs Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski (76)

Karta wstępna
80 kg: Marcin Krakowiak (79.9) vs Mateusz Strzelczyk (79.9)
70,3 kg: Robert Rajewski (70.6) vs Michał Gęsiarz (69.7)

>> Zobacz inne teksty tego autora!

Czy obejrzysz galę FEN 24?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub

Sporty Walki

na Facebooku

Zgłoś błąd

inf. własna


Czytaj więcej…

FEN 24: Transmisja w Polsacie Sport iw Polsacie Sport Fight

Podczas sobotniej gali FEN 24 w hali Torwar kibice zobaczą dziesięć walk. Stawką dwóch będą pasy mistrzowskie. W wadze ciężkiej spotkają się Arkadiusz Wrzosek i Patrick Schmid. W MMA Andrzej Grzebyk stanie naprzeciw Kamila Gniadka. Bardzo …

Źródło: polsatsport.pl

FEN 24 zapowiada się świetnie. Trzy walki o pas i celebryci w klatce

Pomimo różnych kłopotów i trudności na przestrzeni lat, odejść wielu kluczowych zawodników, Fight Exclusive Night dzielnie sobie radzi. Organizacja prowadzona przez Pawła Jóźwiaka po raz czwarty wybierze się do Warszawy, aby zorganizować bardzo …

Źródło: WP SportoweFakty

Typowanie redakcyjne #149: FEN 24: Grzebyk vs. Gniadek

Zapraszamy na sto czterdziestą dziewiątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie przyjrzeliśmy się pojedynkom z karty głównej gali FEN 24, która odbędzie się w Warszawie. W walce wieczoru dojdzie do starcia o pas wagi półśredniej …

Źródło: MMA.pl

FEN 24 – wyniki gali na żywo od 18:30

Wyniki gali FEN 24 w Warszawie na żywo od godziny 18:30. Walka wieczoru +95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek vs. Patrick Schmid | walka o pas | 5 rund. Karta główna (od 20:00) 77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk (MMA 14-3-0) vs. Kamil Gniadek (MMA 13-5-1) …

Źródło: MMA Rocks

MMA. Dziś gala FEN 24, na której zawalczy trzech zawodników z …

Pas kategorii półśredniej federacji Fight Exclusive Night – w sobotę 16 marca o taką stawkę będzie walczył Rzeszowianin Andrzej Grzebyk. Na gali FEN 24 zawalczy ponadto Szymon Bajor z Rzeszowa i Gabriel Al-Sulwi ze Świlczy (pow. rzeszowski).

Źródło: Nowiny24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *